Back PHAPHUND - KANPUR CENTRAL MEMU

PHAPHUND(PHD) KANPUR CENTRAL(CNB) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
PHAPHUND(PHD) Starts 8:15 0 0.0
KANCHAUSI(KNS) 8:23 8:24 1 8.8
PARA JANI HALT(PJY) 8:30 8:31 1 14.1
JHINJHAK(JJK) 8:37 8:38 1 19.9
AMBIAPUR(AAP) 8:46 8:47 1 30.0
RURA(RURA) 8:54 8:55 1 38.8
ROSHAN MAU(RMW) 9:00 9:01 1 46.5
MAITHA(MTO) 9:07 9:08 1 50.5
BHAUPUR(BPU) 9:17 9:18 1 60.5
PANKI DHAM(PNKD) 9:27 9:28 1 71.8
GOVINDPURI(GOY) 9:35 9:36 1 79.2
KANPUR CENTRAL(CNB) 9:55 Ends 0 83.1