Back PHAPHUND - KANPUR CENTRAL Memu

PHAPHUND(PHD) KANPUR CENTRAL(CNB) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
PHAPHUND(PHD) Starts 8:15 0 0.0
KANCHAUSI(KNS) 8:22 8:23 1 8.8
PARA JANI HALT(PJY) 8:29 8:30 1 14.1
JHINJHAK(JJK) 8:36 8:37 1 19.9
AMBIAPUR(AAP) 8:45 8:46 1 30.0
RURA(RURA) 8:53 8:54 1 38.8
ROSHAN MAU(RMW) 8:59 9:00 1 46.5
MAITHA(MTO) 9:06 9:07 1 50.5
BHAUPUR(BPU) 9:16 9:17 1 60.5
PANKI(PNK) 9:26 9:27 1 71.7
GOVINDPURI(GOY) 9:34 9:35 1 79.2
KANPUR CENTRAL(CNB) 9:55 Ends 0 83.1