Back GAYA - KIUL MEMU

GAYA JN(GAYA) KIUL JN(KIUL) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
GAYA JN(GAYA) Starts 6:50 0 0.0
SHAHEED ISHWAR CHOWDHARY HALT(SICY) 6:55 6:56 1 3.0
MANPUR JN(MPO) 7:32 7:34 2 5.0
PAIMAR(PMI) 7:41 7:42 1 12.0
KARJARA(KRJR) 7:47 7:49 2 16.0
WAZERGANJ(WZJ) 8:04 8:06 2 23.0
PURA HALT(EC28) 8:11 8:12 1 25.0
JAMUAWAN(JMN) 8:18 8:19 1 30.0
MANJHWE(MZW) 8:23 8:24 1 32.0
TILAYA(TIA) 8:33 8:35 2 41.0
CHATAR HALT(CTHT) 8:47 8:48 1 50.0
NAWADIH(NWD) 8:58 9:03 5 59.0
BAGHI BARDIHA(BBE) 9:15 9:16 1 70.0
WARIS ALEGANJ(WRS) 9:28 9:30 2 77.0
BAGHI GHAUSPUR(BFX) 9:42 9:43 1 83.0
KASHI CHAK(KSC) 9:49 9:51 2 88.0
KASTLA KASMABAD(KSMB) 10:05 10:06 1 96.0
SHEIKPURA(SHK) 10:13 10:15 2 103.0
EKSARI HALT(EKH) 10:22 10:23 1 107.0
SIRARI(SRY) 10:37 10:39 2 113.0
GARSANDA HALT(GSDH) 10:49 10:51 2 119.0
KAROTA PATRI HALT(KRTR) 10:56 10:58 2 121.0
LUCKEESARAI JN(LKR) 11:23 11:25 2 128.0
KIUL JN(KIUL) 12:20 Ends 0 129.0