Back KIUL - GAYA MEMU

KIUL JN(KIUL) GAYA JN(GAYA) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
KIUL JN(KIUL) Starts 13:00 0 0.0
LUCKEESARAI JN(LKR) 13:06 13:08 2 1.0
GARSANDA HALT(GSDH) 13:24 13:25 1 10.0
SIRARI(SRY) 13:34 13:36 2 16.0
EKSARI HALT(EKH) 13:47 13:48 1 22.0
SHEIKPURA(SHK) 13:53 13:55 2 27.0
KASTLA KASMABAD(KSMB) 14:03 14:04 1 33.0
KASHI CHAK(KSC) 14:15 14:17 2 42.0
BAGHI GHAUSPUR(BFX) 14:25 14:26 1 46.0
SONWARSA HALT(SONW) 14:30 14:31 1 49.0
WARIS ALEGANJ(WRS) 14:58 15:00 2 52.0
BAGHI BARDIHA(BBE) 15:08 15:09 1 59.0
SADIPUR HALT(XSAD) 15:15 15:16 1 65.0
NAWADIH(NWD) 15:50 15:55 5 70.0
CHATAR HALT(CTHT) 16:04 16:05 1 79.0
TILAYA(TIA) 16:23 16:25 2 88.0
MANJHWE(MZW) 16:35 16:36 1 97.0
JAMUAWAN(JMN) 16:41 16:42 1 99.0
PURA HALT(EC28) 16:48 16:49 1 104.0
WAZERGANJ(WZJ) 16:54 16:56 2 106.0
KOLHANA HALT(KLNA) 17:03 17:04 1 109.0
KARJARA(KRJR) 17:10 17:11 1 113.0
PAIMAR(PMI) 17:18 17:19 1 118.0
MANPUR JN(MPO) 18:09 18:10 1 124.0
GAYA JN(GAYA) 18:25 Ends 0 129.0