Back FATUHA - RAJGIR MEMU

FATUHA(FUT) RAJGIR(RGD) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
FATUHA(FUT) Starts 17:20 0 0.0
GOKULNAGAR(XGN) 17:26 17:27 1 3.5
MACHRIAWAN(MCY) 17:31 17:32 1 4.9
NAIKA ROAD(NARD) 17:36 17:37 1 6.4
DANIYAWAN BAZAR HALT(DNWH) 17:40 17:42 2 8.0
DHANIYAWAN(DHWN) 17:58 18:00 2 9.4
SULTANPUR GRAM(SLNG) 18:09 18:10 1 15.4
LACHHU BIGHA(LUBA) 18:16 18:17 1 18.3
RUKHAI HALT(RUKH) 18:25 18:26 1 23.6
CHANDI(CNDI) 18:30 18:31 1 25.4
BARHAUNA HALT(BADH) 18:38 18:39 1 29.8
NOORSARAI(NRSI) 18:46 18:47 1 33.8
DEKPURA HALT(DKR) 18:59 19:00 1 42.5
SUHSARAI(SOW) 19:04 19:05 1 44.5
BIHAR SHARIF(BEHS) 19:26 19:28 2 47.6
TUNGI HALT(TNGI) 19:34 19:35 1 51.6
PAWAPURI ROAD HALT(POE) 19:39 19:41 2 53.6
DEEPNAGAR HALT(DPNR) 19:47 19:48 1 56.9
NALANDA(NLD) 20:02 20:04 2 60.2
MAHURI HALT(MH) 20:09 20:10 1 62.6
SILAO(SILO) 20:14 20:16 2 65.2
KARAHDIH HALT(KHDH) 20:21 20:22 1 66.8
SARDAR PATEL HALT(SDPH) 20:26 20:27 1 69.4
RAJGIR(RGD) 21:10 Ends 0 71.5