Back RAJGIR - FATUHA MEMU

RAJGIR(RGD) FATUHA(FUT) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
RAJGIR(RGD) Starts 6:30 0 0.0
SARDAR PATEL HALT(SDPH) 6:34 6:35 1 2.1
KARAHDIH HALT(KHDH) 6:39 6:40 1 4.7
SILAO(SILO) 6:43 6:44 1 6.2
MAHURI HALT(MH) 6:48 6:49 1 8.9
NALANDA(NLD) 6:52 6:54 2 11.3
DEEPNAGAR HALT(DPNR) 6:59 7:00 1 14.6
PAWAPURI ROAD HALT(POE) 7:03 7:05 2 17.8
TUNGI HALT(TNGI) 7:10 7:11 1 19.8
BIHAR SHARIF(BEHS) 7:21 7:23 2 23.9
SUHSARAI(SOW) 7:30 7:31 1 27.0
DEKPURA HALT(DKR) 7:35 7:36 1 28.9
NOORSARAI(NRSI) 7:48 7:49 1 37.7
BARHAUNA HALT(BADH) 7:56 7:57 1 41.6
CHANDI(CNDI) 8:04 8:05 1 46.0
RUKHAI HALT(RUKH) 8:09 8:10 1 47.9
LACHHU BIGHA(LUBA) 8:18 8:19 1 53.1
SULTANPUR GRAM(SLNG) 8:25 8:26 1 56.1
DHANIYAWAN(DHWN) 8:53 8:55 2 62.1
DANIYAWAN BAZAR HALT(DNWH) 8:59 9:01 2 63.5
NAIKA ROAD(NARD) 9:06 9:07 1 65.1
MACHRIAWAN(MCY) 9:11 9:12 1 66.6
GOKULNAGAR(XGN) 9:16 9:17 1 67.9
FATUHA(FUT) 10:20 Ends 0 71.5