Back GAYA - KIUL MEMU

GAYA JN(GAYA) KIUL JN(KIUL) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
GAYA JN(GAYA) Starts 10:20 0 0.0
SHAHEED ISHWAR CHOWDHARY HALT(SICY) 10:25 10:26 1 3.0
MANPUR JN(MPO) 11:05 11:07 2 5.0
PAIMAR(PMI) 11:13 11:15 2 12.0
KARJARA(KRJR) 11:23 11:24 1 16.0
KOLHANA HALT(KLNA) 11:31 11:32 1 20.0
WAZERGANJ(WZJ) 11:38 11:40 2 23.0
PURA HALT(EC28) 11:43 11:44 1 25.0
JAMUAWAN(JMN) 11:52 11:53 1 30.0
MANJHWE(MZW) 11:57 11:58 1 32.0
TILAYA(TIA) 12:22 12:24 2 41.0
CHATAR HALT(CTHT) 12:37 12:38 1 50.0
NAWADIH(NWD) 12:48 12:50 2 59.0
SADIPUR HALT(XSAD) 12:57 12:58 1 65.0
BAGHI BARDIHA(BBE) 13:04 13:05 1 70.0
WARIS ALEGANJ(WRS) 13:17 13:19 2 77.0
SONWARSA HALT(SONW) 13:26 13:27 1 81.0
BAGHI GHAUSPUR(BFX) 13:31 13:32 1 83.0
KASHI CHAK(KSC) 14:05 14:07 2 88.0
KASTLA KASMABAD(KSMB) 14:21 14:22 1 96.0
SHEIKPURA(SHK) 14:56 14:58 2 103.0
EKSARI HALT(EKH) 15:05 15:06 1 107.0
SIRARI(SRY) 15:16 15:18 2 113.0
KACHHIYANA HALT(KCYN) 15:24 15:25 1 115.0
GARSANDA HALT(GSDH) 15:30 15:31 1 119.0
LUCKEESARAI JN(LKR) 16:13 16:15 2 128.0
KIUL JN(KIUL) 17:00 Ends 0 129.0