Back KIUL - GAYA MEMU

KIUL JN(KIUL) GAYA JN(GAYA) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
KIUL JN(KIUL) Starts 4:30 0 0.0
LUCKEESARAI JN(LKR) 4:35 4:37 2 1.3
KAROTA PATRI HALT(KRTR) 4:47 4:48 1 7.4
GARSANDA HALT(GSDH) 4:54 4:55 1 10.2
KACHHIYANA HALT(KCYN) 4:59 5:00 1 14.3
SIRARI(SRY) 5:05 5:07 2 16.4
EKSARI HALT(EKH) 5:19 5:20 1 23.1
SHEIKPURA(SHK) 5:26 5:28 2 26.5
KASTLA KASMABAD(KSMB) 5:37 5:38 1 35.1
DERGAON HALT(DGNH) 5:44 5:45 1 37.7
KASHI CHAK(KSC) 5:50 5:52 2 41.7
BAGHI GHAUSPUR(BFX) 5:59 6:00 1 46.4
SONWARSA HALT(SONW) 6:04 6:05 1 48.4
WARIS ALEGANJ(WRS) 6:11 6:13 2 51.8
BAGHI BARDIHA(BBE) 6:22 6:23 1 59.6
SADIPUR HALT(XSAD) 6:30 6:31 1 65.2
NAWADIH(NWD) 6:50 6:55 5 70.6
CHATAR HALT(CTHT) 7:03 7:04 1 79.4
GAROBIGHA HALT(GBHA) 7:09 7:10 1 82.7
TILAYA(TIA) 7:29 7:31 2 88.1
MANJHWE(MZW) 7:41 7:42 1 96.5
JAMUAWAN(JMN) 7:46 7:47 1 99.1
WAZERGANJ(WZJ) 7:59 8:01 2 106.0
KOLHANA HALT(KLNA) 8:08 8:09 1 109.1
KARJARA(KRJR) 8:14 8:15 1 113.3
PAIMAR(PMI) 8:21 8:22 1 117.7
MANPUR JN(MPO) 9:29 9:30 1 124.3
SHAHEED ISHWAR CHOWDHARY HALT(SICY) 9:36 9:37 1 125.9
GAYA JN(GAYA) 9:50 Ends 0 129.4