Back GAYA - JHAJHA MEMU

GAYA JN(GAYA) JHAJHA(JAJ) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
GAYA JN(GAYA) Starts 5:00 0 0.0
MANPUR JN(MPO) 5:19 5:20 1 5.2
PAIMAR(PMI) 5:24 5:26 2 11.8
KARJARA(KRJR) 5:32 5:33 1 16.1
KOLHANA HALT(KLNA) 5:39 5:40 1 20.3
WAZERGANJ(WZJ) 5:50 5:52 2 23.5
JAMUAWAN(JMN) 6:04 6:05 1 30.3
MANJHWE(MZW) 6:09 6:10 1 32.9
TILAYA(TIA) 6:19 6:21 2 41.4
GAROBIGHA HALT(GBHA) 6:28 6:29 1 46.7
CHATAR HALT(CTHT) 6:34 6:35 1 50.1
NAWADIH(NWD) 7:00 7:05 5 58.8
SADIPUR HALT(XSAD) 7:12 7:13 1 64.2
BAGHI BARDIHA(BBE) 7:19 7:20 1 69.8
WARIS ALEGANJ(WRS) 7:37 7:39 2 77.6
SONWARSA HALT(SONW) 7:46 7:47 1 81.0
BAGHI GHAUSPUR(BFX) 7:51 7:52 1 83.0
KASHI CHAK(KSC) 8:19 8:21 2 87.8
DERGAON HALT(DGNH) 8:28 8:29 1 91.8
KASTLA KASMABAD(KSMB) 8:35 8:36 1 94.3
SHEIKPURA(SHK) 8:43 8:45 2 102.9
EKSARI HALT(EKH) 8:52 8:53 1 106.3
ADARSH MANPUR(AHMP) 8:57 8:58 1 109.8
SIRARI(SRY) 9:03 9:05 2 113.0
KACHHIYANA HALT(KCYN) 9:11 9:12 1 115.1
GARSANDA HALT(GSDH) 9:17 9:18 1 119.2
KAROTA PATRI HALT(KRTR) 9:23 9:25 2 122.1
LUCKEESARAI JN(LKR) 9:36 9:38 2 128.1
KIUL JN(KIUL) 10:25 10:30 5 129.4
MAHESH LETA HALT(MHLT) 10:35 10:36 1 133.1
LAKHOCHAK HALT(LCK) 10:40 10:41 1 133.9
BANSIPUR(BSQP) 10:45 10:46 1 136.5
BALAHAPUR HALT(BLHR) 10:52 10:53 1 138.9
MANANPUR(MNP) 10:59 11:00 1 142.9
BASUACHAK HALT(BQSP) 11:05 11:06 1 145.6
BHALUI(BFM) 11:10 11:11 1 147.8
KUNDER HALT(KDER) 11:16 11:17 1 151.7
JAMUI(JMU) 11:36 11:38 2 156.9
CHAURA(CUX) 11:49 11:50 1 164.9
GIDHAUR(GHR) 11:58 12:00 2 171.5
DADPUR(DPX) 12:07 12:08 1 175.7
JHAJHA(JAJ) 13:30 Ends 0 182.9