Back GAYA - JHAJHA MEMU

GAYA JN(GAYA) JHAJHA(JAJ) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
GAYA JN(GAYA) Starts 4:50 0 0.0
MANPUR JN(MPO) 5:19 5:20 1 5.0
PAIMAR(PMI) 5:24 5:26 2 12.0
KARJARA(KRJR) 5:32 5:33 1 16.0
KOLHANA HALT(KLNA) 5:39 5:40 1 20.0
WAZERGANJ(WZJ) 5:50 5:52 2 23.0
PURA HALT(EC28) 5:57 5:58 1 25.0
JAMUAWAN(JMN) 6:04 6:05 1 30.0
MANJHWE(MZW) 6:09 6:10 1 32.0
TILAYA(TIA) 6:19 6:21 2 41.0
GAROBIGHA HALT(GBHA) 6:28 6:29 1 46.0
CHATAR HALT(CTHT) 6:34 6:35 1 50.0
NAWADIH(NWD) 7:00 7:05 5 59.0
SADIPUR HALT(XSAD) 7:12 7:13 1 65.0
BAGHI BARDIHA(BBE) 7:19 7:20 1 70.0
WARIS ALEGANJ(WRS) 7:37 7:39 2 77.0
SONWARSA HALT(SONW) 7:46 7:47 1 81.0
BAGHI GHAUSPUR(BFX) 7:51 7:52 1 83.0
KASHI CHAK(KSC) 8:19 8:21 2 88.0
DERGAON HALT(DGNH) 8:28 8:29 1 91.0
KASTLA KASMABAD(KSMB) 8:35 8:36 1 96.0
SHEIKPURA(SHK) 8:43 8:45 2 103.0
EKSARI HALT(EKH) 8:52 8:53 1 107.0
ADARSH MANPUR(AHMP) 8:57 8:58 1 109.0
SIRARI(SRY) 9:03 9:05 2 113.0
KACHHIYANA HALT(KCYN) 9:11 9:12 1 115.0
GARSANDA HALT(GSDH) 9:17 9:18 1 119.0
KAROTA PATRI HALT(KRTR) 9:23 9:25 2 121.0
LUCKEESARAI JN(LKR) 9:36 9:38 2 128.0
KIUL JN(KIUL) 10:25 10:30 5 129.0
MAHESH LETA HALT(MHLT) 10:35 10:36 1 133.0
LAKHOCHAK HALT(LCK) 10:40 10:41 1 134.0
BANSIPUR(BSQP) 10:45 10:46 1 137.0
BALAHAPUR HALT(BLHR) 10:52 10:53 1 138.0
MANANPUR(MNP) 10:59 11:00 1 143.0
BASUACHAK HALT(BQSP) 11:05 11:06 1 145.0
BHALUI(BFM) 11:10 11:11 1 148.0
KUNDER HALT(KDER) 11:16 11:17 1 152.0
JAMUI(JMU) 11:36 11:38 2 157.0
CHAURA(CUX) 11:49 11:50 1 165.0
GIDHAUR(GHR) 11:58 12:00 2 172.0
DADPUR(DPX) 12:07 12:08 1 176.0
JHAJHA(JAJ) 13:30 Ends 0 183.0