Back JHAJHA - GAYA MEMU

JHAJHA(JAJ) GAYA JN(GAYA) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
JHAJHA(JAJ) Starts 14:00 0 0.0
DADPUR(DPX) 14:06 14:08 2 7.0
GIDHAUR(GHR) 14:14 14:16 2 11.0
CHAURA(CUX) 14:25 14:26 1 18.0
JAMUI(JMU) 14:34 14:36 2 26.0
BHALUI(BFM) 14:50 14:51 1 35.0
MANANPUR(MNP) 15:01 15:03 2 40.0
BANSIPUR(BSQP) 15:25 15:27 2 46.0
KIUL JN(KIUL) 15:45 15:50 5 54.0
LUCKEESARAI JN(LKR) 15:55 15:57 2 55.0
GARSANDA HALT(GSDH) 16:12 16:13 1 64.0
SIRARI(SRY) 16:18 16:20 2 70.0
EKSARI HALT(EKH) 16:32 16:33 1 76.0
SHEIKPURA(SHK) 16:38 16:40 2 80.0
KASTLA KASMABAD(KSMB) 16:48 16:49 1 87.0
KASHI CHAK(KSC) 16:59 17:01 2 96.0
BAGHI GHAUSPUR(BFX) 17:09 17:10 1 100.0
WARIS ALEGANJ(WRS) 17:20 17:22 2 106.0
BAGHI BARDIHA(BBE) 17:32 17:33 1 113.0
NAWADIH(NWD) 17:50 17:55 5 124.0
CHATAR HALT(CTHT) 18:04 18:05 1 133.0
TILAYA(TIA) 18:31 18:33 2 142.0
MANJHWE(MZW) 18:44 18:45 1 151.0
JAMUAWAN(JMN) 18:50 18:51 1 153.0
PURA HALT(EC28) 18:57 18:58 1 158.0
WAZERGANJ(WZJ) 19:05 19:07 2 160.0
KARJARA(KRJR) 19:29 19:31 2 167.0
PAIMAR(PMI) 19:39 19:40 1 171.0
MANPUR JN(MPO) 20:16 20:18 2 178.0
GAYA JN(GAYA) 20:45 Ends 0 183.0