Back JHAJHA - GAYA MEMU

JHAJHA(JAJ) GAYA JN(GAYA) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
JHAJHA(JAJ) Starts 14:00 0 0.0
DADPUR(DPX) 14:06 14:08 2 7.2
GIDHAUR(GHR) 14:14 14:16 2 11.5
CHAURA(CUX) 14:25 14:26 1 18.0
JAMUI(JMU) 14:34 14:36 2 26.1
BHALUI(BFM) 14:50 14:51 1 35.1
MANANPUR(MNP) 15:01 15:03 2 40.1
BANSIPUR(BSQP) 15:25 15:27 2 46.5
KIUL JN(KIUL) 15:45 15:50 5 53.5
LUCKEESARAI JN(LKR) 15:55 15:57 2 54.8
GARSANDA HALT(GSDH) 16:12 16:13 1 63.7
SIRARI(SRY) 16:18 16:20 2 69.9
EKSARI HALT(EKH) 16:32 16:33 1 76.6
SHEIKPURA(SHK) 16:38 16:40 2 80.1
KASTLA KASMABAD(KSMB) 16:48 16:49 1 88.6
KASHI CHAK(KSC) 16:59 17:01 2 95.2
BAGHI GHAUSPUR(BFX) 17:09 17:10 1 99.9
WARIS ALEGANJ(WRS) 17:20 17:22 2 105.3
BAGHI BARDIHA(BBE) 17:32 17:33 1 113.1
NAWADIH(NWD) 17:50 17:55 5 124.1
CHATAR HALT(CTHT) 18:04 18:05 1 132.9
TILAYA(TIA) 18:31 18:33 2 141.6
MANJHWE(MZW) 18:44 18:45 1 150.0
JAMUAWAN(JMN) 18:50 18:51 1 152.6
WAZERGANJ(WZJ) 19:05 19:07 2 159.5
KARJARA(KRJR) 19:29 19:31 2 166.9
PAIMAR(PMI) 19:39 19:40 1 171.2
MANPUR JN(MPO) 19:48 19:50 2 177.8
GAYA JN(GAYA) 20:30 Ends 0 182.9