Back PATLIPUTRA - BARAUNI MEMU

PATLIPUTRA(PPTA) BARAUNI JN(BJU) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
PATLIPUTRA(PPTA) Starts 17:05 0 0.0
DIGHA BRIDGE HALT(DGBH) 17:09 17:10 1 3.0
PAHLEJAGHAT(PHLG) 17:19 17:20 1 11.0
SONPUR JN(SEE) 18:10 18:15 5 15.0
HAJIPUR JN(HJP) 18:25 18:30 5 21.0
CHAKMAKRAND(CKRD) 18:39 18:40 1 27.0
AKSHAYWAT RAI NAGAR(AYRN) 18:47 18:48 1 31.0
CHAK SIKANDAR(CSR) 18:55 18:56 1 36.0
GRAM KHARIKA(GKHT) 19:00 19:01 1 38.0
DESARI(DES) 19:06 19:07 1 41.0
SAHADAI BUZURG(SDG) 19:17 19:18 1 45.0
MEHNAR ROAD(MNO) 19:39 19:40 1 51.0
BASUDEOPUR CHANDAIL HALT(BDUA) 19:51 19:52 1 55.0
SHAHPUR PATOREE(SPP) 19:57 19:58 1 58.0
NANDANI LAGUNIA(NNNL) 20:08 20:09 1 63.0
MOHIUDDINNAGAR(MOG) 20:17 20:18 1 71.0
HARPAR BOCHAHA(HBP) 20:25 20:26 1 77.0
VIDYAPATIDHAM(VPDA) 20:35 20:36 1 81.0
BACHWARA JN(BCA) 20:53 20:55 2 92.0
TEGHRA(TGA) 21:24 21:26 2 101.0
BARAUNI FLAG(BUJ) 21:33 21:34 1 106.0
BARAUNI JN(BJU) 21:55 Ends 0 108.0