Back PATLIPUTRA - BARAUNI MEMU

PATLIPUTRA(PPTA) BARAUNI JN(BJU) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
PATLIPUTRA(PPTA) Starts 17:40 0 0.0
DIGHA BRIDGE HALT(DGBH) 17:44 17:45 1 3.0
PAHLEJAGHAT(PHLG) 18:00 18:01 1 11.4
SONPUR JN(SEE) 18:10 18:15 5 15.3
HAJIPUR JN(HJP) 18:25 18:30 5 20.6
CHAKMAKRAND(CKRD) 18:39 18:40 1 27.1
AKSHAYWAT RAI NAGAR(AYRN) 18:45 18:46 1 31.1
CHAK SIKANDAR(CSR) 18:53 18:54 1 36.4
GRAM KHARIKA(GKHT) 18:58 18:59 1 38.8
DESARI(DES) 19:03 19:04 1 40.9
SAHADAI BUZURG(SDG) 19:09 19:10 1 45.6
MEHNAR ROAD(MNO) 19:15 19:16 1 50.6
BASUDEOPUR CHANDAIL HALT(BDUA) 19:21 19:22 1 54.5
SHAHPUR PATOREE(SPP) 19:26 19:27 1 58.5
NANDANI LAGUNIA(NNNL) 19:37 19:38 1 63.8
MOHIUDDINNAGAR(MOG) 20:11 20:12 1 71.3
HARPAR BOCHAHA(HBP) 20:19 20:20 1 76.7
VIDYAPATIDHAM(VPDA) 20:26 20:27 1 81.2
BACHWARA JN(BCA) 20:32 20:34 2 91.8
TEGHRA(TGA) 21:15 21:16 1 100.8
BARAUNI FLAG(BUJ) 21:22 21:23 1 105.5
BARAUNI JN(BJU) 21:55 Ends 0 108.2