Back PATNA - BARAUNI MEMU

PATNA JN(PNBE) BARAUNI JN(BJU) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
PATNA JN(PNBE) Starts 20:10 0 0.0
SACHIWALAY HALT(SCY) 20:16 20:17 1 3.0
PHULWARI SHARIF(PWS) 20:21 20:22 1 6.0
PATLIPUTRA(PPTA) 20:36 20:41 5 13.0
DIGHA BRIDGE HALT(DGBH) 20:46 20:48 2 15.0
PAHLEJAGHAT(PHLG) 21:00 21:01 1 24.0
SONPUR JN(SEE) 21:35 21:40 5 27.0
HAJIPUR JN(HJP) 21:50 21:55 5 33.0
CHAKMAKRAND(CKRD) 22:04 22:05 1 40.0
AKSHAYWAT RAI NAGAR(AYRN) 22:10 22:11 1 43.0
CHAK SIKANDAR(CSR) 22:19 22:20 1 49.0
GRAM KHARIKA(GKHT) 22:24 22:25 1 51.0
DESARI(DES) 22:41 22:42 1 53.0
SAHADAI BUZURG(SDG) 22:54 22:55 1 58.0
MEHNAR ROAD(MNO) 23:01 23:02 1 63.0
BASUDEOPUR CHANDAIL HALT(BDUA) 23:07 23:08 1 67.0
SHAHPUR PATOREE(SPP) 23:13 23:14 1 71.0
NANDANI LAGUNIA(NNNL) 23:23 23:24 1 76.0
MOHIUDDINNAGAR(MOG) 23:44 23:45 1 84.0
HARPAR BOCHAHA(HBP) 23:51 23:52 1 89.0
VIDYAPATIDHAM(VPDA) 00:04 00:05 1 94.0
BACHWARA JN(BCA) 00:35 00:36 1 104.0
TEGHRA(TGA) 00:49 00:50 1 113.0
BARAUNI FLAG(BUJ) 01:00 01:01 1 118.0
BARAUNI JN(BJU) 02:25 Ends 0 121.0