Back SAMASTIPUR - MUZAFFARPUR MEMU

SAMASTIPUR JN(SPJ) MUZAFFARPUR JN(MFP) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
SAMASTIPUR JN(SPJ) Starts 6:33 0 0.0
KARPURIGRAM(KPGM) 6:42 6:43 1 6.3
KHUDIRAM B PUSA(KRBP) 6:49 6:50 1 13.6
VISHNUPUR BATHUA HALT(VBH) 6:55 6:56 1 17.6
DUBAHA(DUBH) 7:00 7:01 1 21.0
DHOLI(DOL) 7:07 7:08 1 27.0
SIHO(SIHO) 7:14 7:15 1 33.8
SILAUT(SLT) 7:21 7:22 1 41.6
NARAYANPUR ANANT(NRPA) 7:29 7:30 1 47.3
MUZAFFARPUR JN(MFP) 7:50 Ends 0 52.1