Back RAGHUNATHPUR - PATNA MEMU

RAGHUNATHPUR(RPR) PATNA JN(PNBE) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
RAGHUNATHPUR(RPR) Starts 16:15 0 0.0
BANAHI(BYN) 16:24 16:25 1 8.6
BIHIYA(BEA) 16:32 16:33 1 14.5
RAMANAND(RNTE) 16:39 16:40 1 18.4
SARVODAYA HALT(XSAN) 16:44 16:45 1 19.9
KAURIYA(KYA) 16:50 16:51 1 21.8
KARISATH(KRS) 16:56 16:57 1 26.1
JAGJIVAN HALT(JGWL) 17:04 17:05 1 32.6
ARA(ARA) 17:18 17:20 2 35.9
JAMIRA HALT(JMIR) 17:25 17:26 1 40.4
KULHARIA(KUA) 17:30 17:33 3 45.8
KOELWAR(KWR) 17:38 17:39 1 49.4
BIHTA(BTA) 17:49 17:50 1 57.9
PATEL HALT(PATL) 17:55 17:56 1 60.3
SADISOPUR(SDE) 18:00 18:01 1 62.4
GANDHI HALT(GNHI) 18:06 18:07 1 66.5
NEORA(NEO) 18:14 18:15 1 69.4
DANAPUR(DNR) 18:45 18:50 5 75.2
PHULWARI SHARIF(PWS) 18:57 18:58 1 78.9
SACHIWALAY HALT(SCY) 19:03 19:04 1 82.8
PATNA JN(PNBE) 20:05 Ends 0 84.9