Back JASIDIH - PATNA MEMU

JASIDIH JN(JSME) PATNA JN(PNBE) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
JASIDIH JN(JSME) Starts 16:15 0 0.0
LAHABON(LHB) 16:29 16:30 1 15.2
SIMULTALA(STL) 16:47 16:48 1 25.4
NARGANJO HALT(NRGO) 17:20 17:21 1 35.9
JHAJHA(JAJ) 17:33 17:35 2 44.3
DADPUR(DPX) 17:41 17:43 2 51.2
GIDHAUR(GHR) 17:47 17:49 2 55.6
CHAURA(CUX) 17:54 17:56 2 62.0
JAMUI(JMU) 18:03 18:05 2 70.1
BHALUI(BFM) 18:13 18:15 2 84.3
MANANPUR(MNP) 18:19 18:21 2 90.8
BANSIPUR(BSQP) 18:29 18:31 2 92.4
KIUL JN(KIUL) 19:16 19:18 2 97.4
LUCKEESARAI JN(LKR) 19:24 19:26 2 98.7
MANKATHA(MKB) 19:36 19:38 2 104.4
BARHIYA(BRYA) 19:55 19:57 2 113.8
RAMPUR DUMRA(RDUM) 20:03 20:05 2 119.4
HATHIDAH JN(HTZ) 20:09 20:11 2 123.5
TALL JN(TALL) 20:15 20:17 2 127.2
MOKAMEH JN(MKA) 21:20 21:22 2 131.6
MOR(MOR) 21:34 21:36 2 138.9
PUNARAKH(PHK) 21:48 21:50 2 147.1
BARH(BARH) 22:07 22:09 2 157.3
ATHMAL GOLA(ATL) 22:22 22:24 2 166.4
BAKHTIYARPUR JN(BKP) 22:29 22:31 2 175.4
KARAUTA(KWO) 22:48 22:50 2 184.4
KHUSROPUR(KOO) 22:59 23:01 2 190.3
FATUHA(FUT) 23:13 23:15 2 198.7
BANKA GHAT(BKG) 23:21 23:23 2 204.8
PATNA SAHEB(PNC) 23:28 23:30 2 210.9
GULZARBAGH(GZH) 23:34 23:36 2 214.0
RAJENDRA NAGAR PATNA(RJPB) 23:41 23:43 2 218.2
PATNA JN(PNBE) 00:05 Ends 0 220.8