Back PATNA - JHAJHA MEMU

PATNA JN(PNBE) JHAJHA(JAJ) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
PATNA JN(PNBE) Starts 11:05 0 0.0
RAJENDRA NAGAR PATNA(RJPB) 11:11 11:13 2 2.6
GULZARBAGH(GZH) 11:19 11:20 1 6.8
PATNA SAHEB(PNC) 11:24 11:26 2 9.8
BANKA GHAT(BKG) 11:36 11:37 1 16.0
FATUHA(FUT) 11:42 11:44 2 21.8
BUDHDEVCHAK Y NAGAR(BCYN) 11:49 11:50 1 24.1
HARDAS BIGHA(HDE) 11:54 11:55 1 27.0
KHUSROPUR(KOO) 11:59 12:00 1 30.2
MANJHAULIGRAM H(MJM) 12:04 12:05 1 33.6
KARAUTA(KWO) 12:09 12:10 1 36.1
SALIM PUR BIHAR(SMBH) 12:14 12:15 1 38.5
TEKA BIGHA HALT(TKBG) 12:19 12:20 1 40.6
BAKHTIYARPUR JN(BKP) 12:28 12:30 2 45.1
JAI PRAKASH MAHULI(JPML) 12:38 12:39 1 51.8
ATHMAL GOLA(ATL) 12:43 12:44 1 54.1
ACHUARA HALT(ACU) 12:49 12:50 1 57.6
BARH(BARH) 12:56 12:58 2 63.2
SAHARI HALT(SHT) 13:03 13:04 1 65.7
RAILEY ENGLISH HALT(RLE) 13:08 13:09 1 68.6
LEMUABAD(LEB) 13:12 13:13 1 70.9
PUNARAKH(PHK) 13:17 13:18 1 73.4
KANHAIPUR(KNHP) 13:25 13:26 1 78.2
MOR(MOR) 13:30 13:31 1 81.6
BARHAPUR HALT(BHAD) 13:35 13:36 1 84.0
MOKAMEH JN(MKA) 14:13 14:15 2 88.9
TALL JN(TALL) 14:20 14:21 1 93.3
HATHIDAH JN(HTZ) 14:24 14:26 2 97.0
RAMPUR DUMRA(RDUM) 14:33 14:34 1 101.1
BARHIYA(BRYA) 14:40 14:42 2 106.7
GANGA SAHAI(GGSY) 14:47 14:48 1 109.3
DUMRI HALT(DMRX) 14:52 14:53 1 111.0
DHURANT JWAS HALT(DJS) 14:59 15:00 1 114.3
MANKATHA(MKB) 15:04 15:05 1 116.1
LUCKEESARAI JN(LKR) 15:10 15:12 2 121.8
KIUL JN(KIUL) 15:21 15:23 2 123.1
MAHESH LETA HALT(MHLT) 15:28 15:29 1 126.8
LAKHOCHAK HALT(LCK) 15:32 15:33 1 127.6
BANSIPUR(BSQP) 15:37 15:38 1 130.1
GOHARI GRAM HALT(GIG) 15:41 15:42 1 131.8
MANANPUR(MNP) 15:48 15:49 1 136.5
BASUACHAK HALT(BQSP) 15:53 15:54 1 139.2
BHALUI(BFM) 15:58 15:59 1 141.4
KUNDER HALT(KDER) 16:04 16:05 1 145.3
JAMUI(JMU) 16:10 16:12 2 150.5
CHAURA(CUX) 16:21 16:22 1 158.6
GIDHAUR(GHR) 16:28 16:30 2 165.1
DADPUR(DPX) 16:36 16:37 1 169.4
JHAJHA(JAJ) 18:25 Ends 0 176.6