Back PATNA - JASIDIH MEMU

PATNA JN(PNBE) JASIDIH JN(JSME) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
PATNA JN(PNBE) Starts 8:55 0 0.0
RAJENDRA NAGAR PATNA(RJPB) 9:02 9:03 1 2.6
GULZARBAGH(GZH) 9:09 9:10 1 6.8
PATNA SAHEB(PNC) 9:15 9:16 1 9.8
BANKA GHAT(BKG) 9:27 9:28 1 16.0
FATUHA(FUT) 9:34 9:35 1 21.8
KHUSROPUR(KOO) 9:51 9:52 1 30.2
KARAUTA(KWO) 10:02 10:03 1 36.1
TEKA BIGHA HALT(TKBG) 10:12 10:13 1 40.6
BAKHTIYARPUR JN(BKP) 10:35 10:36 1 45.1
ATHMAL GOLA(ATL) 10:49 10:50 1 54.1
BARH(BARH) 11:04 11:05 1 63.2
PUNARAKH(PHK) 11:24 11:25 1 73.4
MOR(MOR) 11:37 11:38 1 81.6
MOKAMEH JN(MKA) 12:08 12:10 2 88.9
TALL JN(TALL) 12:15 12:16 1 93.3
HATHIDAH JN(HTZ) 12:20 12:21 1 97.0
RAMPUR DUMRA(RDUM) 12:29 12:30 1 101.1
BARHIYA(BRYA) 12:38 12:39 1 106.7
MANKATHA(MKB) 13:01 13:02 1 116.1
LUCKEESARAI JN(LKR) 13:08 13:09 1 121.8
KIUL JN(KIUL) 13:28 13:30 2 123.1
BANSIPUR(BSQP) 13:42 13:43 1 130.1
MANANPUR(MNP) 13:52 13:53 1 136.5
BHALUI(BFM) 14:00 14:01 1 141.4
JAMUI(JMU) 14:11 14:12 1 150.5
CHAURA(CUX) 14:21 14:22 1 158.6
GIDHAUR(GHR) 14:29 14:30 1 165.1
DADPUR(DPX) 14:36 14:37 1 169.4
JHAJHA(JAJ) 15:03 15:05 2 176.6
NARGANJO HALT(NRGO) 15:17 15:18 1 184.6
SIMULTALA(STL) 15:34 15:35 1 195.2
LAHABON(LHB) 15:47 15:48 1 205.3
JASIDIH JN(JSME) 16:10 Ends 0 220.6