Back KIUL - MOKAMA MEMU

KIUL JN(KIUL) MOKAMEH JN(MKA) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
KIUL JN(KIUL) Starts 4:10 0 0.0
LUCKEESARAI JN(LKR) 4:18 4:20 2 1.3
MANKATHA(MKB) 4:26 4:28 2 7.0
BARHIYA(BRYA) 4:55 4:57 2 16.4
RAMPUR DUMRA(RDUM) 5:04 5:06 2 22.0
HATHIDAH JN(HTZ) 5:12 5:14 2 26.1
AUNTA HALT(ANAH) 5:18 5:20 2 30.4
MOKAMEH JN(MKA) 5:35 Ends 0 34.2