Back BHIMALGONDI - ITWARI Passenger

BHIMALGONDI(BMC) ITWARI(ITR) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
BHIMALGONDI(BMC) Starts 11:15 0 0.0
GHADELA(GELA) 11:22 11:23 1 2.6
DEVI HALT(DVH) 11:27 11:28 1 4.7
RAMAKONA(RMO) 11:36 11:38 2 8.9
SAUSAR(SASR) 11:46 11:48 2 16.5
BARDI HALT(BDHT) 11:55 11:56 1 21.9
LOKDHIKHERA(LDE) 12:02 12:04 2 28.2
PARADSINGA HALT(PSK) 12:11 12:12 1 33.0
SAONGA HALT(SZH) 12:17 12:18 1 35.8
KELOD(KLOD) 12:24 12:26 2 42.6
SAONER JN(SONR) 12:36 12:38 2 52.7
MALEGAON VYENKU(MGVK) 12:44 12:45 1 57.9
TAKLI BHANSALI(TKLB) 12:49 12:50 1 60.3
PATANSAONGI(PTS) 12:53 12:55 2 62.6
PATANSAONGI TOWN HALT(PSX) 13:00 13:01 1 64.4
PIPLA HALT(PQA) 13:07 13:08 1 69.8
KHAPRI KHEDA(KPKD) 13:14 13:16 2 76.9
KORADIH(KRDH) 13:22 13:23 1 81.0
ITWARI(ITR) 13:45 Ends 0 91.2