Back PURI - SANTRAGACHI Passenger

PURI(PURI) SANTRAGACHI JN(SRC) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
PURI(PURI) Starts 9:35 0 0.0
MALATIPATPUR(MLT) 9:47 9:48 1 7.3
JANKIDAIPUR(JKDP) 9:53 9:54 1 10.3
SAKHI GOPAL(SIL) 9:59 10:00 1 16.4
BIR PURUSHOTTAMPUR(BRST) 10:06 10:07 1 21.9
JENAPUR ROAD(JPRD) 10:12 10:13 1 25.6
DELANG(DEG) 10:18 10:19 1 28.6
KANAS ROAD(KASR) 10:24 10:25 1 32.3
MOTARI HALT(MWQ) 10:30 10:31 1 35.8
HARIPUR GRAM(HPGM) 10:39 10:40 1 41.2
KHURDA ROAD JN(KUR) 11:00 11:05 5 43.8
RETANG(RTN) 11:17 11:18 1 51.3
LINGARAJ TEMPLE ROAD(LGTR) 11:25 11:26 1 58.3
BHUBANESWAR(BBS) 11:40 11:45 5 62.9
BANI BIHAR(BNBH) 11:50 11:51 1 66.3
MANCHESWAR(MCS) 11:57 11:58 1 69.7
PATIA HALT(PTAB) 12:03 12:04 1 72.5
BHUBANESWAR NEW(BBSN) 12:09 12:10 1 76.4
BARANG(BRAG) 12:15 12:16 1 78.8
NARAJ MARTHAPUR(NQR) 12:33 12:34 1 87.4
SARPESWAR PH(SPSR) 12:39 12:40 1 90.7
GHANTIKHAL NIDHIPUR(GHNH) 12:50 12:51 1 95.1
RADHAKISHOREPUR(RQP) 12:58 12:59 1 101.2
MACHAPUR(MZY) 13:06 13:07 1 103.4
GARUDIJHATIA(GJTA) 13:14 13:15 1 110.1
BADA PADAGAON(BDPG) 13:22 13:23 1 114.3
CHARBATIA(CBT) 13:30 13:31 1 118.2
SALAGAON(SQQ) 13:38 13:39 1 123.1
KAPILAS ROAD(KIS) 14:00 14:01 1 127.4
SRI JHADESHWAR(SJDR) 14:06 14:07 1 134.3
BYREE(BYY) 14:12 14:13 1 137.4
BARITHENGARH(BRTG) 14:19 14:20 1 141.8
DHANMANDAL(DNM) 14:26 14:27 1 148.2
HARIDASPUR(HDS) 14:34 14:35 1 153.3
NEW GARH MADHOPUR(NGMP) 14:45 14:46 1 163.1
JENAPUR(JEN) 14:52 14:53 1 169.1
BRAHMANI PH(BRMI) 14:58 14:59 1 173.9
JAKHAPURA(JKPR) 15:04 15:05 1 176.9
JAJPUR KEONJHAR ROAD(JJKR) 15:20 15:25 5 184.8
KORAI HALT(KRIH) 15:30 15:31 1 189.7
BAITARANI ROAD(BTV) 15:40 15:41 1 196.4
DULAKHAPATNA(DLPT) 15:47 15:48 1 202.0
MANJURI ROAD(MZZ) 15:55 15:56 1 206.0
KENDUAPADA(KED) 16:02 16:03 1 212.9
KAPALI ROAD(KPLD) 16:08 16:09 1 217.2
BAUDPUR(BUDR) 16:14 16:15 1 221.9
BHADRAKH(BHC) 17:00 17:05 5 228.4
RANITAL(RNTL) 17:12 17:13 1 236.1
MARKONA(MKO) 17:20 17:21 1 242.6
SABIRA(SZZ) 17:32 17:33 1 248.6
SORO(SORO) 17:41 17:42 1 257.4
BAHANAGA BAZAR(BNBR) 17:53 17:54 1 266.0
PANPANA(PNPN) 18:03 18:04 1 270.4
KHANTAPARA(KHF) 18:09 18:10 1 275.4
NILGIRI ROAD(NGRD) 18:16 18:17 1 280.1
BALASORE(BLS) 18:28 18:33 5 290.8
TIKIRAPAL HALT(TKPL) 18:38 18:39 1 295.8
HALDIPADA(HIP) 18:46 18:47 1 302.5
RUPSA JN(ROP) 18:55 18:56 1 308.6
N MAYURBHANJ ROAD(NMBR) 19:03 19:04 1 314.3
BASTA(BTS) 19:09 19:10 1 318.7
AMARDA ROAD(ARD) 19:17 19:18 1 324.1
RAJGHAT HALT(RGT) 19:26 19:27 1 330.5
JALESWAR(JER) 19:34 19:35 1 338.2
LAKSHANNATH ROAD(LXD) 19:42 19:43 1 344.3
ANGUA(AGV) 19:49 19:50 1 350.4
DANTAN(DNT) 19:56 19:57 1 354.8
NIKURSINI(NSI) 20:09 20:10 1 363.3
BELDA(BLDA) 20:18 20:19 1 371.4
KHARAGPUR JN(KGP) 21:45 22:35 50 406.9
JAKPUR(JPR) 22:44 22:45 1 414.0
MADPUR(MPD) 22:51 22:52 1 419.8
SHYAM CHAK(SMCK) 22:58 22:59 1 425.7
BALICHAK(BCK) 23:05 23:06 1 431.1
RADHAMOHANPUR(RDU) 23:13 23:14 1 437.4
HAUR(HAUR) 23:19 23:20 1 441.8
PANSKURA(PKU) 23:31 23:32 1 451.4
BHOGPUR(BOP) 23:42 23:43 1 458.4
MECHEDA(MCA) 23:49 23:50 1 463.6
KOLAGHAT GOODS(KIG) 00:01 00:02 1 466.9
DEULTI(DTE) 00:06 00:07 1 471.1
BAGNAN(BZN) 00:13 00:14 1 476.9
KULGACHIA(KGY) 00:22 00:23 1 482.3
BIR SHIBPUR(BSBP) 00:31 00:32 1 485.8
ULUBARIA(ULB) 00:37 00:38 1 489.9
PHULESWAR(FLR) 00:44 00:45 1 492.2
CHENGEL(CGA) 00:49 00:50 1 494.8
BAURIA JN(BVA) 00:54 00:55 1 497.9
NALPUR(NALR) 01:00 01:01 1 501.7
ABADA(ABB) 01:05 01:06 1 504.2
SANKRALL(SEL) 01:09 01:10 1 506.1
ANDUL(ADL) 01:16 01:17 1 509.7
MAURIGRAM(MRGM) 01:21 01:22 1 511.4
SANTRAGACHI JN(SRC) 01:40 Ends 0 514.5