Back MALDA COURT - KATIHAR Passenger

MALDA COURT(MLFC) KATIHAR JN(KIR) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
MALDA COURT(MLFC) Starts 17:30 0 0.0
OLD MALDA(OMLF) 17:45 17:47 2 5.1
ADINA(ADF) 17:55 17:56 1 12.2
EKLAKHI(EKI) 18:04 18:05 1 18.7
MAHANANDA BRIDGE(MBC) 18:10 18:11 1 21.4
KUMARGANJ(KMRJ) 18:17 18:18 1 25.2
SRIPUR HALT(SRPU) 18:24 18:25 1 30.0
SAMSI(SM) 18:32 18:34 2 34.1
MALAHAR(MFZ) 18:41 18:42 1 40.0
BHALUKA ROAD F(BKRD) 18:48 18:50 2 44.8
MILANGARH(MQG) 18:56 18:57 1 49.8
HARISCHANDRPUR(HCR) 19:03 19:05 2 54.7
KUMEDPUR(KDPR) 19:15 19:17 2 61.3
DILLI DEWAN GANJ(DVJ) 19:23 19:24 1 64.3
LABHA(LAV) 19:30 19:32 2 68.0
PRANPUR ROAD(PQD) 19:40 19:42 2 72.6
SAHJA HALT(SAJH) 19:48 19:49 1 75.9
KURETHA(KUQ) 19:55 19:56 1 79.7
MANIYAN(MIYN) 20:04 20:05 1 84.6
KATIHAR JN(KIR) 21:05 Ends 0 91.1