Back RADHIKAPUR - KATIHAR Passenger

RADHIKAPUR(RDP) KATIHAR JN(KIR) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
RADHIKAPUR(RDP) Starts 5:00 0 0.0
DALIMGAON(DLX) 5:07 5:08 1 6.2
KALIYANGANJ(KAJ) 5:15 5:17 2 12.1
BANGALBAREE(BJY) 5:27 5:28 1 21.9
BAMANGRAM(BMGR) 5:33 5:34 1 25.2
RAIGANJ(RGJ) 5:42 5:44 2 32.2
JHITKIA(JTK) 5:51 5:52 1 38.8
KACHNA(KAU) 5:58 5:59 1 42.8
DHACHANA(DHNA) 6:05 6:06 1 49.2
BARSOI JN(BOE) 6:15 6:17 2 53.5
MAKURIA(MFA) 6:25 6:26 1 57.9
BHAWANIPUR BIHAR(BWPB) 6:32 6:33 1 62.5
AZAMNAGAR ROAD(AZR) 6:39 6:41 2 66.9
KAMALPUR HALT(KMPH) 6:46 6:47 1 71.6
KHURIAL(KWE) 6:52 6:54 2 74.6
BABHABGAON HALT(BAHN) 6:59 7:00 1 77.6
KUMEDPUR(KDPR) 7:10 7:12 2 82.2
DILLI DEWAN GANJ(DVJ) 7:23 7:24 1 85.1
LABHA(LAV) 7:30 7:32 2 88.8
PRANPUR ROAD(PQD) 7:40 7:42 2 93.4
SAHJA HALT(SAJH) 7:48 7:49 1 96.7
KURETHA(KUQ) 8:00 8:02 2 100.5
MANIYAN(MIYN) 8:20 8:21 1 105.4
KATIHAR JN(KIR) 8:45 Ends 0 111.9