Back MALDA COURT - KATIHAR Passanger

MALDA COURT(MLFC) KATIHAR JN(KIR) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
MALDA COURT(MLFC) Starts 14:15 0 0.0
OLD MALDA(OMLF) 14:27 14:29 2 5.1
ADINA(ADF) 14:37 14:38 1 12.2
EKLAKHI(EKI) 14:46 14:47 1 18.7
MAHANANDA BRIDGE(MBC) 14:52 14:53 1 21.4
KUMARGANJ(KMRJ) 14:59 15:00 1 25.2
SRIPUR HALT(SRPU) 15:06 15:07 1 30.0
SAMSI(SM) 15:15 15:17 2 34.1
MALAHAR(MFZ) 15:24 15:25 1 40.0
BHALUKA ROAD F(BKRD) 15:31 15:33 2 44.8
MILANGARH(MQG) 15:39 15:40 1 49.8
HARISCHANDRPUR(HCR) 15:46 15:48 2 54.7
KUMEDPUR(KDPR) 15:58 16:00 2 61.3
DILLI DEWAN GANJ(DVJ) 16:06 16:07 1 64.3
LABHA(LAV) 16:13 16:15 2 68.0
PRANPUR ROAD(PQD) 16:23 16:25 2 72.6
SAHJA HALT(SAJH) 16:31 16:32 1 75.9
KURETHA(KUQ) 16:38 16:39 1 79.7
MANIYAN(MIYN) 16:47 16:48 1 84.6
KATIHAR JN(KIR) 18:00 Ends 0 91.1