Back PATNA - JAYNAGAR InterCity Fast Passenger

PATNA JN(PNBE) JAYNAGAR(JYG) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
PATNA JN(PNBE) Starts 15:30 0 0.0
RAJENDRA NAGAR PATNA(RJPB) 15:38 15:40 2 2.6
PATNA SAHEB(PNC) 15:49 15:51 2 9.8
BANKA GHAT(BKG) 15:59 16:00 1 16.0
FATUHA(FUT) 16:06 16:08 2 21.8
KHUSROPUR(KOO) 16:24 16:26 2 30.2
KARAUTA(KWO) 16:33 16:35 2 36.1
TEKA BIGHA HALT(TKBG) 16:46 16:47 1 40.6
BAKHTIYARPUR JN(BKP) 16:53 16:55 2 45.1
ATHMAL GOLA(ATL) 17:04 17:05 1 54.1
BARH(BARH) 17:13 17:15 2 63.2
PUNARAKH(PHK) 17:24 17:26 2 73.4
MOR(MOR) 18:07 18:09 2 81.6
MOKAMEH JN(MKA) 18:20 18:22 2 88.9
TALL JN(TALL) 18:33 18:34 1 93.3
HATHIDAH UPPER(HTZU) 18:46 18:47 1 97.2
RAJENDRA PUL(RJO) 18:55 18:56 1 100.6
SIMARIA(DKGS) 20:00 20:01 1 103.5
BARAUNI JN(BJU) 20:20 20:40 20 110.0
TEGHRA(TGA) 20:53 20:54 1 117.4
BACHWARA JN(BCA) 21:07 21:08 1 126.4
DALSINGH SARAI(DSS) 21:22 21:23 1 137.5
NAZIRGANJ(NAZJ) 21:32 21:33 1 145.4
UJIARPUR(UJP) 21:42 21:43 1 151.6
SAMASTIPUR JN(SPJ) 22:00 22:05 5 160.8
KISHANPUR(KSP) 22:16 22:18 2 171.0
RAMBHADDARPUR(RBZ) 22:25 22:27 2 177.5
HAIAGHAT(HYT) 22:36 22:38 2 182.6
THALWARA(TLWA) 22:48 22:50 2 188.6
LAHERIA SARAI(LSI) 23:01 23:06 5 193.2
DARBHANGA JN(DBG) 23:20 23:30 10 198.1
SAKRI JN(SKI) 23:48 23:53 5 217.6
PANDAUL(PDW) 00:01 00:03 2 225.4
MADHUBANI(MBI) 00:25 00:30 5 234.5
RAJANAGAR(RJA) 00:38 00:40 2 244.4
KHAJAULI(KJI) 00:53 00:55 2 253.7
JAYNAGAR(JYG) 01:50 Ends 0 265.7