Back SAMASTIPUR - JAYNAGAR Passenger

SAMASTIPUR JN(SPJ) JAYNAGAR(JYG) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
SAMASTIPUR JN(SPJ) Starts 5:50 0 0.0
MUKTAPUR(MKPR) 5:56 5:58 2 3.8
KISHANPUR(KSP) 6:05 6:07 2 10.2
RAMBHADDARPUR(RBZ) 6:14 6:16 2 16.7
HAIAGHAT(HYT) 6:24 6:26 2 21.7
THALWARA(TLWA) 6:33 6:35 2 27.8
LAHERIA SARAI(LSI) 6:46 6:48 2 32.4
DARBHANGA JN(DBG) 7:18 7:25 7 37.2
KAKARGHATTI(KKHT) 7:33 7:35 2 43.6
BIJULI HALT(BJIH) 7:41 7:42 1 46.8
TARSARAI(TRS) 7:46 7:48 2 50.2
SHAHEED S N SINGH HALT(SSNS) 7:54 7:55 1 53.3
SAKRI JN(SKI) 8:01 8:03 2 56.8
UGNA HALT(UGNA) 8:09 8:10 1 61.2
PANDAUL(PDW) 8:15 8:17 2 64.7
MADHUBANI(MBI) 8:26 8:29 3 73.7
RAJANAGAR(RJA) 8:41 8:43 2 83.6
LALIT LAKSHMIPR(LLPR) 8:50 8:51 1 87.7
KHAJAULI(KJI) 8:59 9:01 2 92.9
KORAHIA(KRHA) 9:09 9:10 1 98.2
JAYNAGAR(JYG) 10:00 Ends 0 105.0