Back SAHARSA - BARHARA KOTHI Passenger

SAHARSA JN(SHC) BARHARA KOTHI(BAKT) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
SAHARSA JN(SHC) Starts 7:45 0 0.0
KARUKHIRHAR NAGAR HALT(KKNH) 7:51 7:52 1 3.8
BAIJNATHPUR(BYP) 7:57 7:59 2 8.4
METHAI(MEE) 8:07 8:08 1 15.6
DAURAM MADHPURA(DMH) 8:16 8:18 2 21.4
BUDHMA(BDMA) 8:29 8:31 2 29.7
BHAIROPATTI HALT(BHTH) 8:39 8:40 1 32.8
DEENAPATTI(DEPI) 8:48 8:49 1 37.3
MURLIGANJ(MRIJ) 8:59 9:01 2 43.5
RUPAULI(RPLY) 9:10 9:11 1 49.4
JANAKINAGAR(JNKR) 9:18 9:20 2 55.7
HARAPATTIH(HPI) 9:27 9:28 1 59.0
BANMANKHI JN(BNKI) 10:00 10:30 30 63.1
SUKHASAN KOTHI(SKHK) 10:39 10:40 1 69.9
AURAHI(AUI) 10:46 10:47 1 72.5
SUKHSHENA HALT(SKEN) 10:54 10:55 1 76.2
BARHARA KOTHI(BAKT) 11:30 Ends 0 79.0