Back AUNRIHAR - SHAHGANJ Passenger

AUNRIHAR JN(ARJ) SHAHGANJ JN(SHG) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
AUNRIHAR JN(ARJ) Starts 22:50 0 0.0
MAHPUR(MHO) 22:59 23:01 2 9.0
SADAT(SDT) 23:09 23:11 2 18.8
HURMUJPUR HALT(HMPR) 23:18 23:19 1 24.7
JAKHANIAN(JKN) 23:23 23:25 2 28.6
DULLAHAPUR(DLR) 23:36 23:38 2 36.9
NAIK DIH(NAKD) 23:46 23:47 1 41.5
PIPRI DIH(PPH) 00:06 00:08 2 47.0
PANIARA(PNRA) 00:14 00:15 1 51.7
MAU JN(MAU) 00:40 01:10 30 57.9
PALIGARH(PLGH) 01:18 01:19 1 65.3
KHURAHAT(KRT) 01:26 01:28 2 70.5
MUHAMMADABAD(MMA) 01:34 01:36 2 79.6
SATHIAON(SAA) 01:47 01:49 2 88.7
SIDHARI HALT(SDHA) 01:58 02:00 2 98.5
AZAMGARH(AMH) 02:35 02:40 5 101.2
SARAI RANI(RKS) 02:46 02:48 2 109.0
PHARIHA(PHY) 02:56 02:58 2 116.2
SANJARPUR(SJER) 03:15 03:16 1 121.6
SARAI MIR(SMZ) 03:36 03:38 2 127.1
KHORASON ROAD(KRND) 03:51 03:53 2 136.2
DIDARGANJ ROAD(DJD) 04:08 04:10 2 142.8
KHANJA HALT(KHJA) 04:19 04:20 1 151.1
SHAHGANJ JN(SHG) 04:45 Ends 0 157.1