Back NAUTANWA - GORAKHPUR Passenger

NAUTANWA(NTV) GORAKHPUR JN(GKP) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
NAUTANWA(NTV) Starts 11:50 0 0.0
BARWA KALAN(BRSA) 11:58 11:59 1 5.8
NAIKOT(NIT) 12:05 12:06 1 9.8
BHAGIRATHPUR(BHGP) 12:12 12:13 1 14.6
LACHMIPUR(LIR) 12:18 12:20 2 19.7
JHAMAT HALT(JLT) 12:28 12:29 1 26.1
PURANDARPUR(PDPR) 12:34 12:35 1 28.9
LOKVIDYAPTH NAGAR(LVR) 12:41 12:42 1 32.9
ANAND NAGAR(ANDN) 12:53 12:55 2 40.2
LOHARPURWA(LPW) 13:01 13:02 1 43.4
CAMPIERGANJ(CM) 13:08 13:10 2 46.8
RAMCHAURA(RCRA) 13:16 13:17 1 51.8
KHOR(KHOR) 13:21 13:22 1 55.1
RAWAT GANJ(RJ) 13:26 13:27 1 56.0
PEPPEGANJ(PJ) 13:32 13:34 2 59.1
KAURIAA JUNGLE(JKI) 13:40 13:41 1 64.9
MANIRAM(MIM) 13:46 13:48 2 70.7
NAKAHA JUNGLE(JEA) 14:06 14:08 2 75.5
GORAKHPUR JN(GKP) 14:30 Ends 0 81.1