Back NAUTANWA - GORAKHPUR Passenger

NAUTANWA(NTV) GORAKHPUR JN(GKP) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
NAUTANWA(NTV) Starts 18:45 0 0.0
BARWA KALAN(BRSA) 18:53 18:54 1 6.0
NAIKOT(NIT) 19:00 19:01 1 10.0
BHAGIRATHPUR(BHGP) 19:07 19:08 1 15.0
LACHMIPUR(LIR) 19:13 19:15 2 19.0
JHAMAT HALT(JLT) 19:23 19:24 1 26.0
PURANDARPUR(PDPR) 19:29 19:30 1 29.0
LOKVIDYAPTH NAGAR(LVR) 19:37 19:38 1 33.0
ANAND NAGAR(ANDN) 19:55 19:57 2 40.0
LOHARPURWA(LPW) 20:08 20:09 1 43.0
CAMPIERGANJ(CM) 20:14 20:16 2 48.0
RAMCHAURA(RCRA) 20:21 20:22 1 52.0
MAHAWAN KHOR HALT(MVKR) 20:27 20:28 1 54.0
RAWAT GANJ(RJ) 20:32 20:33 1 56.0
PEPPEGANJ(PJ) 20:40 20:42 2 59.0
KAURIAA JUNGLE(JKI) 20:50 20:51 1 65.0
MANIRAM(MIM) 20:56 20:58 2 71.0
NAKAHA JUNGLE(JEA) 21:19 21:21 2 76.0
GORAKHPUR JN(GKP) 21:45 Ends 0 81.0