Back NAKAHA JUNGLE - NAUTANWA Passenger

NAKAHA JUNGLE(JEA) NAUTANWA(NTV) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
NAKAHA JUNGLE(JEA) Starts 14:11 0 0.0
MANIRAM(MIM) 14:16 14:18 2 5.0
KAURIAA JUNGLE(JKI) 14:29 14:30 1 11.0
PEPPEGANJ(PJ) 14:37 14:38 1 17.0
RAWAT GANJ(RJ) 14:43 14:44 1 20.0
MAHAWAN KHOR HALT(MVKR) 14:48 14:49 1 22.0
RAMCHAURA(RCRA) 14:53 14:54 1 24.0
CAMPIERGANJ(CM) 15:00 15:02 2 28.0
LOHARPURWA(LPW) 15:14 15:15 1 33.0
ANAND NAGAR(ANDN) 15:31 15:36 5 36.0
LOKVIDYAPTH NAGAR(LVR) 15:45 15:46 1 43.0
PURANDARPUR(PDPR) 15:52 15:53 1 47.0
JHAMAT HALT(JLT) 15:57 15:58 1 50.0
LACHMIPUR(LIR) 16:13 16:14 1 56.0
BHAGIRATHPUR(BHGP) 16:22 16:23 1 61.0
NAIKOT(NIT) 16:28 16:29 1 66.0
BARWA KALAN(BRSA) 16:35 16:36 1 70.0
NAUTANWA(NTV) 17:10 Ends 0 76.0