Back NAUTANWA - GORAKHPUR Passenger

NAUTANWA(NTV) GORAKHPUR JN(GKP) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
NAUTANWA(NTV) Starts 20:00 0 0.0
BARWA KALAN(BRSA) 20:08 20:09 1 5.8
NAIKOT(NIT) 20:15 20:16 1 9.8
BHAGIRATHPUR(BHGP) 20:22 20:23 1 14.6
LACHMIPUR(LIR) 20:37 20:39 2 19.7
JHAMAT HALT(JLT) 20:49 20:50 1 26.1
PURANDARPUR(PDPR) 20:55 20:56 1 28.9
LOKVIDYAPTH NAGAR(LVR) 21:02 21:03 1 32.9
ANAND NAGAR(ANDN) 21:10 21:15 5 40.2
LOHARPURWA(LPW) 21:25 21:26 1 43.4
CAMPIERGANJ(CM) 21:33 21:35 2 46.8
RAMCHAURA(RCRA) 21:41 21:42 1 51.8
MAHAWAN KHOR HALT(MVKR) 21:46 21:47 1 54.2
RAWAT GANJ(RJ) 21:51 21:52 1 56.6
PEPPEGANJ(PJ) 21:56 21:58 2 59.7
KAURIAA JUNGLE(JKI) 22:06 22:07 1 65.5
MANIRAM(MIM) 22:15 22:17 2 71.2
NAKAHA JUNGLE(JEA) 22:36 22:38 2 76.1
GORAKHPUR JN(GKP) 23:00 Ends 0 81.7