Back NAUTANWA - GORAKHPUR Passenger (UnReserved)

NAUTANWA(NTV) GORAKHPUR JN(GKP) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
NAUTANWA(NTV) Starts 6:15 0 0.0
BARWA KALAN(BRSA) 6:28 6:29 1 5.8
NAIKOT(NIT) 6:35 6:36 1 9.8
BHAGIRATHPUR(BHGP) 6:42 6:43 1 14.6
LACHMIPUR(LIR) 6:48 6:50 2 19.7
JHAMAT HALT(JLT) 6:58 6:59 1 26.1
PURANDARPUR(PDPR) 7:04 7:05 1 28.9
LOKVIDYAPTH NAGAR(LVR) 7:11 7:12 1 32.9
ANAND NAGAR(ANDN) 7:30 7:35 5 40.2
LOHARPURWA(LPW) 7:41 7:42 1 43.4
CAMPIERGANJ(CM) 7:50 7:52 2 46.8
RAMCHAURA(RCRA) 8:01 8:02 1 51.8
MAHAWAN KHOR HALT(MVKR) 8:07 8:08 1 54.2
RAWAT GANJ(RJ) 8:12 8:13 1 56.6
PEPPEGANJ(PJ) 8:16 8:18 2 59.7
KAURIAA JUNGLE(JKI) 8:26 8:27 1 65.5
MANIRAM(MIM) 8:32 8:34 2 71.2
NAKAHA JUNGLE(JEA) 8:56 8:58 2 76.1
GORAKHPUR JN(GKP) 9:20 Ends 0 81.7