Back SADULPUR - SHRI GANGANAGAR Passenger

SADULPUR JN(SDLP) SHRI GANGANAGAR(SGNR) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
SADULPUR JN(SDLP) Starts 12:10 0 0.0
PAHARSAR(PRSR) 12:22 12:23 1 11.3
NARWASI(NRWI) 12:29 12:31 2 16.3
HANSIAWAS(HSWS) 12:42 12:43 1 26.3
SIDMUKH(SDMK) 12:51 12:53 2 35.3
ANUPSHAHR(AUS) 13:03 13:05 2 45.0
KALANA(KALN) 13:14 13:15 1 52.8
TAHSIL BHADRA(TSD) 13:30 13:32 2 64.2
GOGAMERI(GAMI) 13:45 13:47 2 78.2
SRI RAMGARH HALT(SHRG) 13:56 13:57 1 93.5
DIPLANA(DPLN) 14:06 14:08 2 98.4
NOHAR(NHR) 14:23 14:25 2 104.0
BHUKARKA(BKKA) 14:35 14:36 1 110.4
KHINANIYAN(KNNA) 14:48 14:50 2 122.9
SURERA(SURR) 14:59 15:00 1 129.5
ELLENABAD(ENB) 15:07 15:09 2 135.5
TULWARA JHIL(TLI) 15:23 15:25 2 145.6
TIBI(TIBI) 15:35 15:37 2 154.9
SALEMGARH MASANI(SJSM) 15:43 15:44 1 158.5
SHEREKAN(SRKN) 15:48 15:50 2 161.6
HANUMANGARH TOWN(HMO) 16:01 16:03 2 171.8
HANUMANGARH JN(HMH) 16:25 17:10 45 178.3
JORKIAN(JRKN) 17:19 17:20 1 186.5
HIRNAWALI(HLW) 17:26 17:27 1 191.9
DHOLIPAL(DPK) 17:33 17:35 2 197.9
BUGLANWALI(BUGL) 17:41 17:42 1 201.7
BUDHSINGHWALA(BDSW) 17:47 17:48 1 206.4
SADULSHAHR(SDS) 17:58 18:00 2 216.1
FATEH SINGHWALA(FSW) 18:13 18:14 1 222.8
BANWALI(BWC) 18:21 18:23 2 229.9
SHRI GANGANAGAR(SGNR) 19:00 Ends 0 245.2