Back BHIWANI - OLD DELHI Passenger

BHIWANI(BNW) OLD DELHI(DLI) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
BHIWANI(BNW) Starts 5:00 0 0.0
BHIWANI CITY(BNWC) 5:04 5:05 1 5.1
BAMLA(BMLL) 5:15 5:16 1 13.5
KHARAK(KHRK) 5:25 5:26 1 21.1
KALANAUR KALAN(KLNK) 5:35 5:37 2 29.0
LAHLI(LHLL) 5:45 5:46 1 35.2
ROHTAK JN(ROK) 6:10 6:40 30 49.3
ASTHAL BOHAR(ABO) 6:46 6:47 1 55.3
KHARAWAR(KRZ) 6:54 6:55 1 61.2
ISMAILA HARYANA(ISM) 7:03 7:04 1 67.9
SAMPLA(SPZ) 7:09 7:10 1 71.6
ROHEDNAGAR HALT(ROHN) 7:16 7:17 1 76.3
ASAUDAH(ASE) 7:23 7:24 1 81.5
BAHADURGARH(BGZ) 7:33 7:34 1 89.5
GHEVRA(GHE) 7:42 7:43 1 96.1
MUNDKA(MQC) 7:48 7:49 1 99.2
NANGLOI(NNO) 7:53 7:54 1 102.0
MANGOLPURI(MGLP) 8:00 8:01 1 105.2
SHAKURBASTI(SSB) 8:08 8:10 2 108.9
DAYA BASTI(DBSI) 8:19 8:20 1 113.6
VIVEKANAND PURI HALT(VVKP) 8:24 8:25 1 114.7
DELHI KISHANGANJ(DKZ) 8:29 8:30 1 116.4
OLD DELHI(DLI) 8:50 Ends 0 119.2