Back BHIWANI - OLD DELHI Passenger

BHIWANI(BNW) OLD DELHI(DLI) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
BHIWANI(BNW) Starts 5:00 0 0.0
BHIWANI CITY(BNWC) 5:04 5:06 2 5.1
BAMLA(BMLL) 5:15 5:17 2 8.4
KHARAK(KHRK) 5:25 5:27 2 21.1
KALANAUR KALAN(KLNK) 5:35 5:37 2 29.0
LAHLI(LHLL) 5:45 5:47 2 35.2
ROHTAK JN(ROK) 6:10 6:40 30 49.2
ASTHAL BOHAR(ABO) 6:47 6:48 1 55.3
KHARAWAR(KRZ) 6:55 6:56 1 61.1
ISMAILA HARYANA(ISM) 7:03 7:04 1 67.8
SAMPLA(SPZ) 7:09 7:10 1 71.5
ROHEDNAGAR HALT(ROHN) 7:16 7:17 1 76.2
ASAUDAH(ASE) 7:23 7:24 1 81.4
BAHADURGARH(BGZ) 7:30 7:31 1 89.4
GHEVRA(GHE) 7:38 7:39 1 96.1
MUNDKA(MQC) 7:44 7:45 1 99.2
NANGLOI(NNO) 7:50 7:51 1 101.9
MANGOLPURI(MGLP) 7:56 7:57 1 105.2
SHAKURBASTI(SSB) 8:01 8:03 2 108.8
DAYA BASTI(DBSI) 8:11 8:12 1 113.6
VIVEKANAND PURI HALT(VVKP) 8:16 8:17 1 114.6
DELHI KISHANGANJ(DKZ) 8:22 8:23 1 116.4
OLD DELHI(DLI) 8:40 Ends 0 119.1