Back MORADABAD - SAMBHAL HATIM SARAI Passenger

MORADABAD(MB) SAMBHAL HATIM SARAI(SHTS) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
MORADABAD(MB) Starts 13:35 0 0.0
MACHARYA(MCV) 13:48 13:49 1 11.3
FARHEDI(FRD) 13:57 13:58 1 12.9
KUNDARKHI(KD) 14:05 14:07 2 18.1
RAJA KA SAHASPUR(RJK) 14:30 14:35 5 24.0
SONEKPUR HALT(SPB) 14:56 14:57 1 32.5
HAZRAT NAGAR HALT(HZN) 15:06 15:07 1 35.2
SIRSI MUKHDIMPUR(SRMP) 15:17 15:18 1 38.3
SAMBHAL HATIM SARAI(SHTS) 15:45 Ends 0 46.8