Back SAMBHAL HATIM SARAI - MORADABAD Passenger

SAMBHAL HATIM SARAI(SHTS) MORADABAD(MB) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
SAMBHAL HATIM SARAI(SHTS) Starts 16:10 0 0.0
SIRSI MUKHDIMPUR(SRMP) 16:31 16:32 1 8.5
HAZRAT NAGAR HALT(HZN) 16:42 16:43 1 11.6
SONEKPUR HALT(SPB) 16:52 16:53 1 14.3
RAJA KA SAHASPUR(RJK) 17:20 17:22 2 22.9
KUNDARKHI(KD) 17:31 17:33 2 28.7
FARHEDI(FRD) 17:42 17:43 1 33.9
MACHARYA(MCV) 17:56 17:58 2 35.5
MORADABAD(MB) 18:40 Ends 0 46.8