Back ROHTAK - JIND Passenger

ROHTAK JN(ROK) JIND JN(JIND) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
ROHTAK JN(ROK) Starts 4:05 0 0.0
MAKRAULI(MKLI) 4:16 4:17 1 12.7
JASIA(JSS) 4:27 4:28 1 17.7
RUKHI(RKX) 4:34 4:35 1 22.1
BHAINSWAN(BASN) 4:42 4:43 1 26.1
GOHANA(GHNA) 4:50 4:51 1 32.0
MUNDLANA(MDLA) 5:05 5:06 1 42.3
DHURANA(DHRN) 5:14 5:15 1 47.6
ISRANA(IRA) 5:22 5:23 1 53.0
NAULTHA(NLH) 5:31 5:32 1 59.3
BINJHOL HALT(BNJL) 5:42 5:43 1 63.6
PANIPAT JN(PNP) 6:05 6:10 5 71.1
KHUKRANA(KURN) 6:19 6:20 1 78.0
ASAN(ASAN) 6:35 6:36 1 81.8
MADLAUDA(MLDE) 6:44 6:45 1 87.6
NARA HALT(NARA) 6:53 6:54 1 92.7
KARSINDHU(KSDE) 6:59 7:00 1 95.3
SAFIDON(SFDE) 7:08 7:10 2 102.3
SILA KHERI HALT(SXE) 7:19 7:20 1 106.8
BUDHAKHERA(BKDE) 7:27 7:28 1 112.8
PILU KHERA(PKDE) 7:36 7:37 1 118.9
SIWAHA(SWDE) 7:44 7:45 1 124.2
PANDU PINDARA(PPDE) 7:58 7:59 1 132.3
JIND CITY(JCY) 8:06 8:08 2 137.7
JIND JN(JIND) 8:25 Ends 0 141.3