Back ROHTAK - JIND Passenger

ROHTAK JN(ROK) JIND JN(JIND) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
ROHTAK JN(ROK) Starts 4:05 0 0.0
MAKRAULI(MKLI) 4:17 4:18 1 10.0
JASIA(JSS) 4:28 4:29 1 18.0
RUKHI(RKX) 4:36 4:37 1 22.0
BHAINSWAN(BASN) 4:44 4:45 1 27.0
GOHANA(GHNA) 4:53 4:54 1 32.0
MUNDLANA(MDLA) 5:08 5:09 1 42.0
DHURANA(DHRN) 5:17 5:18 1 48.0
ISRANA(IRA) 5:26 5:27 1 53.0
NAULTHA(NLH) 5:37 5:38 1 59.0
BINJHOL HALT(BNJL) 5:47 5:48 1 66.0
PANIPAT JN(PNP) 6:05 6:10 5 71.0
KHUKRANA(KURN) 6:19 6:20 1 78.0
ASAN(ASAN) 6:35 6:36 1 82.0
MADLAUDA(MLDE) 6:44 6:45 1 88.0
NARA HALT(NARA) 6:53 6:54 1 93.0
KARSINDHU(KSDE) 6:59 7:00 1 95.0
SAFIDON(SFDE) 7:08 7:10 2 102.0
SILA KHERI HALT(SXE) 7:19 7:20 1 108.0
BUDHAKHERA(BKDE) 7:27 7:28 1 113.0
PILU KHERA(PKDE) 7:35 7:37 2 119.0
SIWAHA(SWDE) 7:45 7:46 1 124.0
PANDU PINDARA(PPDE) 7:59 8:00 1 132.0
JIND CITY(JCY) 8:07 8:09 2 138.0
JIND JN(JIND) 8:25 Ends 0 141.0