Back JIND - ROHTAK Passenger

JIND JN(JIND) ROHTAK JN(ROK) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
JIND JN(JIND) Starts 10:00 0 0.0
JIND CITY(JCY) 10:06 10:07 1 3.6
PANDU PINDARA(PPDE) 10:16 10:17 1 9.0
SIWAHA(SWDE) 10:31 10:32 1 17.0
PILU KHERA(PKDE) 10:39 10:40 1 22.3
BUDHAKHERA(BKDE) 10:49 10:50 1 28.5
SILA KHERI HALT(SXE) 10:57 10:58 1 34.4
SAFIDON(SFDE) 11:04 11:06 2 38.9
KARSINDHU(KSDE) 11:17 11:18 1 46.0
NARA HALT(NARA) 11:23 11:24 1 48.5
MADLAUDA(MLDE) 11:31 11:32 1 53.7
ASAN(ASAN) 11:41 11:42 1 59.5
KHUKRANA(KURN) 11:48 11:49 1 63.3
PANIPAT JN(PNP) 12:05 12:10 5 70.4
BINJHOL HALT(BNJL) 12:19 12:20 1 77.8
NAULTHA(NLH) 12:29 12:30 1 82.1
ISRANA(IRA) 12:39 12:40 1 88.4
DHURANA(DHRN) 12:48 12:49 1 93.8
MUNDLANA(MDLA) 12:57 12:58 1 99.1
GOHANA(GHNA) 13:10 13:12 2 109.4
BHAINSWAN(BASN) 13:21 13:22 1 115.3
RUKHI(RKX) 13:29 13:30 1 119.3
JASIA(JSS) 13:37 13:38 1 123.7
MAKRAULI(MKLI) 13:48 13:49 1 128.7
ROHTAK JN(ROK) 14:10 Ends 0 141.5