Back JIND - ROHTAK Passenger

JIND JN(JIND) ROHTAK JN(ROK) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
JIND JN(JIND) Starts 10:00 0 0.0
JIND CITY(JCY) 10:06 10:07 1 3.6
PANDU PINDARA(PPDE) 10:16 10:17 1 9.0
SIWAHA(SWDE) 10:31 10:32 1 17.1
PILU KHERA(PKDE) 10:39 10:40 1 22.4
BUDHAKHERA(BKDE) 10:49 10:50 1 28.5
SILA KHERI HALT(SXE) 10:57 10:58 1 34.5
SAFIDON(SFDE) 11:04 11:06 2 39.0
KARSINDHU(KSDE) 11:17 11:18 1 46.0
NARA HALT(NARA) 11:23 11:24 1 48.6
MADLAUDA(MLDE) 11:31 11:32 1 53.8
ASAN(ASAN) 11:41 11:42 1 59.5
KHUKRANA(KURN) 11:48 11:49 1 63.3
PANIPAT JN(PNP) 12:05 12:10 5 70.3
BINJHOL HALT(BNJL) 12:17 12:18 1 77.7
NAULTHA(NLH) 12:27 12:28 1 82.0
ISRANA(IRA) 12:37 12:38 1 88.3
DHURANA(DHRN) 12:45 12:46 1 93.7
MUNDLANA(MDLA) 12:53 12:54 1 99.0
GOHANA(GHNA) 13:06 13:08 2 109.3
BHAINSWAN(BASN) 13:17 13:18 1 115.2
RUKHI(RKX) 13:25 13:26 1 119.2
JASIA(JSS) 13:32 13:33 1 123.6
MAKRAULI(MKLI) 13:43 13:44 1 128.6
ROHTAK JN(ROK) 14:10 Ends 0 141.3