Back JIND - ROHTAK Passenger

JIND JN(JIND) ROHTAK JN(ROK) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
JIND JN(JIND) Starts 4:35 0 0.0
JIND CITY(JCY) 4:41 4:42 1 3.6
PANDU PINDARA(PPDE) 4:51 4:52 1 9.0
SIWAHA(SWDE) 5:06 5:07 1 17.0
PILU KHERA(PKDE) 5:14 5:15 1 22.3
BUDHAKHERA(BKDE) 5:24 5:25 1 28.5
SILA KHERI HALT(SXE) 5:32 5:33 1 34.4
SAFIDON(SFDE) 5:39 5:41 2 38.9
KARSINDHU(KSDE) 5:52 5:53 1 46.0
NARA HALT(NARA) 5:58 5:59 1 48.5
MADLAUDA(MLDE) 6:06 6:07 1 53.7
ASAN(ASAN) 6:16 6:17 1 59.5
KHUKRANA(KURN) 6:23 6:24 1 63.3
PANIPAT JN(PNP) 6:45 7:00 15 70.4
BINJHOL HALT(BNJL) 7:19 7:20 1 77.8
NAULTHA(NLH) 7:29 7:30 1 82.1
ISRANA(IRA) 7:39 7:40 1 88.4
DHURANA(DHRN) 7:48 7:49 1 93.8
MUNDLANA(MDLA) 7:57 7:58 1 99.1
GOHANA(GHNA) 8:10 8:12 2 109.4
BHAINSWAN(BASN) 8:21 8:22 1 115.3
RUKHI(RKX) 8:29 8:30 1 119.3
JASIA(JSS) 8:37 8:38 1 123.7
MAKRAULI(MKLI) 8:48 8:49 1 128.7
ROHTAK JN(ROK) 9:10 Ends 0 141.5