Back JAMALPUR - KIUL Passenger

JAMALPUR JN(JMP) KIUL JN(KIUL) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
JAMALPUR JN(JMP) Starts 5:20 0 0.0
SAROBAG(SRB) 5:26 5:27 1 4.6
DASHARATHPUR(DRTP) 5:30 5:31 1 6.4
DHARHARA(DRH) 5:37 5:38 1 11.9
MASUDAN(MSDN) 5:44 5:45 1 17.9
ABHAIPUR(AHA) 5:50 5:51 1 22.0
GHOGHI BARIARPUR(GIBP) 5:55 5:56 1 24.1
KAJRA(KJH) 6:02 6:03 1 29.1
UREN(UREN) 6:08 6:09 1 33.3
PAWAI BROHMASTHAN HALT(PWBN) 6:13 6:14 1 35.9
DHANAURI(DNRE) 6:19 6:20 1 39.4
RAMPUR HALT(RMPR) 6:26 6:27 1 41.7
KIUL JN(KIUL) 6:40 Ends 0 45.1