Back BAIJNATH PAPROLA - PATHANKOT Passenger

BAIJNATH PAPROLA(BJPL) PATHANKOT(PTK) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
BAIJNATH PAPROLA(BJPL) Starts 14:10 0 0.0
MAJHAIRAN HIMACHAL(MNHL) 14:19 14:20 1 3.3
PANCH RUKHI(PHRH) 14:32 14:33 1 7.7
PATTI RAJPURA HALT(PTRJ) 14:39 14:40 1 10.5
PALAMPUR HIMACHAL(PLMX) 14:49 14:51 2 14.1
SULAH HIMACHAL PRADESH(SLHP) 15:04 15:05 1 19.6
PAROR(PRAR) 15:10 15:11 1 22.1
CHAMUNDA MARG(CMMG) 15:23 15:24 1 28.9
NAGROTA(NGRT) 15:33 15:35 2 32.4
SAMLOTI(SMLT) 15:50 15:51 1 37.8
KANGRA MANDIR(KGMR) 16:04 16:05 1 43.6
KANGRA(KGRA) 16:12 16:14 2 46.7
KOPARLAHAR(KPLR) 16:26 16:28 2 51.5
JAWLMUKHI ROAD(JMKR) 16:43 16:45 2 58.3
TRIPAL HALT(TRPL) 16:53 16:54 1 60.8
LUNSU HALT(LNS) 17:03 17:04 1 65.1
GULER(GULR) 17:13 17:14 1 68.9
NANDPUR BHATAULI(NDBT) 17:22 17:23 1 73.3
BARYAL HIMACHAL(BRHL) 17:34 17:35 1 75.4
NAGROTA SURIYAM(NGRS) 17:41 17:43 2 79.1
MEGH RAJ PURA(MGRP) 17:52 17:53 1 82.1
HARSAR DEHRI(HRDR) 18:04 18:06 2 88.1
JAWAN WALA SHEHAR(JWLS) 18:23 18:25 2 95.6
BHARMAR(BRMR) 18:40 18:41 1 101.9
BALLE-DA-PIR-LA(BLDL) 18:53 18:54 1 107.7
TALARA(TLRA) 19:06 19:08 2 111.8
NURPUR ROAD(NUPR) 19:27 19:29 2 121.3
KANDWAL HALT(KAWL) 19:43 19:44 1 128.1
DALHOGI ROAD(DLSR) 19:49 19:51 2 131.2
PATHANKOT(PTK) 20:25 Ends 0 141.1