Back BAIJNATH PAPROLA - PATHANKOT Passenger

BAIJNATH PAPROLA(BJPL) PATHANKOT(PTK) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
BAIJNATH PAPROLA(BJPL) Starts 4:00 0 0.0
PANCH RUKHI(PHRH) 4:16 4:17 1 7.7
PALAMPUR HIMACHAL(PLMX) 4:30 4:32 2 14.1
PAROR(PRAR) 4:51 4:52 1 22.1
CHAMUNDA MARG(CMMG) 5:07 5:08 1 28.9
NAGROTA(NGRT) 5:18 5:20 2 32.4
SAMLOTI(SMLT) 5:34 5:35 1 37.8
KANGRA MANDIR(KGMR) 5:48 5:49 1 43.6
KANGRA(KGRA) 6:03 6:05 2 46.7
KOPARLAHAR(KPLR) 6:31 6:33 2 51.5
JAWLMUKHI ROAD(JMKR) 6:47 6:49 2 58.3
TRIPAL HALT(TRPL) 6:58 6:59 1 60.8
LUNSU HALT(LNS) 7:08 7:09 1 65.1
GULER(GULR) 7:18 7:20 2 68.9
NANDPUR BHATAULI(NDBT) 7:32 7:33 1 73.3
BARYAL HIMACHAL(BRHL) 7:39 7:40 1 75.4
NAGROTA SURIYAM(NGRS) 7:48 7:50 2 79.1
MEGH RAJ PURA(MGRP) 8:00 8:01 1 82.1
HARSAR DEHRI(HRDR) 8:14 8:16 2 88.1
JAWAN WALA SHEHAR(JWLS) 8:33 8:35 2 95.6
BHARMAR(BRMR) 8:50 8:51 1 101.9
BALLE-DA-PIR-LA(BLDL) 9:04 9:05 1 107.7
TALARA(TLRA) 9:23 9:25 2 111.8
NURPUR ROAD(NUPR) 10:01 10:03 2 121.3
KANDWAL HALT(KAWL) 10:18 10:19 1 128.1
DALHOGI ROAD(DLSR) 10:35 10:37 2 131.2
PATHANKOT(PTK) 11:05 Ends 0 141.1