Back KHAJURAHO - JHANSI Passenger

KHAJURAHO(KURJ) JHANSI JN(JHS) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
KHAJURAHO(KURJ) Starts 12:35 0 0.0
RAJNAGAR(RJAK) 12:48 12:49 1 14.3
SINGHPUR DUMRA(SPDM) 13:05 13:07 2 33.2
RANGAULI(RGLI) 13:15 13:16 1 40.7
CHITHARI HALT(CHIT) 13:26 13:27 1 52.4
MAHOBA(MBA) 13:50 14:00 10 63.3
CHARKHARI ROAD(CRC) 14:11 14:12 1 73.8
KULPAHAR(KLAR) 14:24 14:25 1 84.7
BELA TAL(BTX) 14:37 14:38 1 93.4
GHUTAI(GTI) 14:49 14:50 1 105.1
HARPALPUR(HPP) 15:00 15:02 2 116.0
RORA(RORA) 15:21 15:22 1 127.2
MAU RANIPUR(MRPR) 15:36 15:37 1 136.8
RANIPUR ROAD(RNRD) 15:46 15:47 1 147.0
TEHARKA(TKA) 16:01 16:02 1 157.9
MAGARPUR(MGRR) 16:21 16:22 1 165.8
NIVARI(NEW) 16:36 16:37 1 169.9
BARWA SAGAR(BWR) 16:51 16:52 1 179.2
ORCHHA(ORC) 17:06 17:07 1 189.6
JHANSI JN(JHS) 18:15 Ends 0 200.9