Back GOGHAT - HOWRAH Local

GOGHAT(GOGT) HOWRAH JN(HWH) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
GOGHAT(GOGT) Starts 21:25 0 0.0
ARAMBAGH P C SEN(AMBG) 21:39 21:40 1 9.6
MAYAPUR(MAYP) 21:49 21:50 1 18.2
TAKIPUR HALT(TKPH) 21:58 21:59 1 24.6
TALPUR HALT(TLPH) 22:06 22:07 1 29.6
TARAKESWAR(TAK) 22:15 22:25 10 34.2
LOKNATH(LOK) 22:27 22:28 1 36.5
BAHIR KHANDA(BAHW) 22:32 22:33 1 40.8
KAIKALA(KKAE) 22:35 22:36 1 43.5
HARIPAL(HPL) 22:38 22:39 1 46.3
MALIYA(MLYA) 22:41 22:42 1 48.1
NALIKUL(NKL) 22:44 22:45 1 51.2
KAMARKUNDU(KQLS) 22:48 22:49 1 55.4
SINGUR(SIU) 22:51 22:52 1 58.1
NASIBPUR(NSF) 22:55 22:56 1 61.7
DIARA(DEA) 22:58 22:59 1 63.7
SEORAPHULI(SHE) 23:10 23:15 5 69.4
SERAMPORE(SRP) 23:20 23:21 1 71.8
RISHRA(RIS) 23:25 23:26 1 75.0
KONNAGAR(KOG) 23:28 23:29 1 78.0
HIND MOTOR(HMZ) 23:31 23:32 1 79.8
UTTARPARA(UPA) 23:34 23:35 1 81.6
BALLY(BLY) 23:36 23:37 1 82.9
BELUR(BEQ) 23:39 23:40 1 84.9
LILUAH(LLH) 23:42 23:43 1 86.6
HOWRAH JN(HWH) 23:58 Ends 0 91.3