Back GOGHAT - HOWRAH Local

GOGHAT(GOGT) HOWRAH JN(HWH) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
GOGHAT(GOGT) Starts 19:05 0 0.0
ARAMBAGH P C SEN(AMBG) 19:19 19:23 4 9.6
MAYAPUR(MAYP) 19:32 19:33 1 18.2
TAKIPUR HALT(TKPH) 19:41 19:42 1 24.6
TALPUR HALT(TLPH) 19:49 19:50 1 29.6
TARAKESWAR(TAK) 19:58 20:00 2 34.2
LOKNATH(LOK) 20:02 20:03 1 36.5
BAHIR KHANDA(BAHW) 20:07 20:08 1 40.8
KAIKALA(KKAE) 20:10 20:11 1 43.5
HARIPAL(HPL) 20:13 20:14 1 46.3
MALIYA(MLYA) 20:16 20:17 1 48.1
NALIKUL(NKL) 20:19 20:20 1 51.2
KAMARKUNDU(KQLS) 20:23 20:24 1 55.4
SINGUR(SIU) 20:26 20:27 1 58.1
NASIBPUR(NSF) 20:30 20:31 1 61.7
DIARA(DEA) 20:33 20:34 1 63.7
SEORAPHULI(SHE) 20:44 20:49 5 69.4
SERAMPORE(SRP) 20:54 20:55 1 71.8
RISHRA(RIS) 20:58 20:59 1 75.0
KONNAGAR(KOG) 21:01 21:02 1 78.0
HIND MOTOR(HMZ) 21:03 21:04 1 79.8
UTTARPARA(UPA) 21:06 21:07 1 81.6
BALLY(BLY) 21:08 21:09 1 82.9
BELUR(BEQ) 21:11 21:12 1 84.9
LILUAH(LLH) 21:14 21:15 1 86.6
HOWRAH JN(HWH) 21:28 Ends 0 91.3