Back GOGHAT - HOWRAH Local

GOGHAT(GOGT) HOWRAH JN(HWH) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
GOGHAT(GOGT) Starts 13:10 0 0.0
ARAMBAGH P C SEN(AMBG) 13:24 13:25 1 9.6
MAYAPUR(MAYP) 13:34 13:35 1 18.2
TAKIPUR HALT(TKPH) 13:43 13:44 1 24.6
TALPUR HALT(TLPH) 13:52 13:53 1 29.6
TARAKESWAR(TAK) 13:59 14:01 2 34.2
LOKNATH(LOK) 14:03 14:04 1 36.5
BAHIR KHANDA(BAHW) 14:08 14:09 1 40.8
KAIKALA(KKAE) 14:11 14:12 1 43.5
HARIPAL(HPL) 14:14 14:15 1 46.3
MALIYA(MLYA) 14:17 14:18 1 48.1
NALIKUL(NKL) 14:20 14:21 1 51.2
KAMARKUNDU(KQLS) 14:24 14:25 1 55.4
SINGUR(SIU) 14:27 14:28 1 58.1
NASIBPUR(NSF) 14:31 14:32 1 61.7
DIARA(DEA) 14:34 14:35 1 63.7
SEORAPHULI(SHE) 14:45 14:47 2 69.4
SERAMPORE(SRP) 14:52 14:53 1 71.8
RISHRA(RIS) 14:55 14:56 1 75.0
KONNAGAR(KOG) 14:58 14:59 1 78.0
HIND MOTOR(HMZ) 15:00 15:01 1 79.8
UTTARPARA(UPA) 15:03 15:04 1 81.6
BALLY(BLY) 15:05 15:06 1 82.9
BELUR(BEQ) 15:08 15:09 1 84.9
LILUAH(LLH) 15:11 15:12 1 86.6
HOWRAH JN(HWH) 15:30 Ends 0 91.3