Back GOGHAT - HOWRAH Local

GOGHAT(GOGT) HOWRAH JN(HWH) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
GOGHAT(GOGT) Starts 7:30 0 0.0
ARAMBAGH P C SEN(AMBG) 7:44 7:45 1 9.6
MAYAPUR(MAYP) 7:54 7:55 1 18.2
TAKIPUR HALT(TKPH) 8:03 8:04 1 24.6
TALPUR HALT(TLPH) 8:11 8:12 1 29.6
TARAKESWAR(TAK) 8:20 8:30 10 34.2
LOKNATH(LOK) 8:33 8:34 1 36.5
BAHIR KHANDA(BAHW) 8:38 8:39 1 40.8
KAIKALA(KKAE) 8:41 8:42 1 43.5
HARIPAL(HPL) 8:44 8:45 1 46.3
MALIYA(MLYA) 8:46 8:47 1 48.1
NALIKUL(NKL) 8:50 8:51 1 51.2
KAMARKUNDU(KQLS) 8:54 8:55 1 55.4
SINGUR(SIU) 8:58 8:59 1 58.1
NASIBPUR(NSF) 9:02 9:03 1 61.7
DIARA(DEA) 9:06 9:07 1 63.7
SEORAPHULI(SHE) 9:17 9:22 5 69.4
SERAMPORE(SRP) 9:27 9:28 1 71.8
RISHRA(RIS) 9:32 9:33 1 75.0
KONNAGAR(KOG) 9:35 9:36 1 78.0
HIND MOTOR(HMZ) 9:38 9:39 1 79.8
UTTARPARA(UPA) 9:41 9:42 1 81.6
BALLY(BLY) 9:43 9:44 1 82.9
BELUR(BEQ) 9:46 9:47 1 84.9
LILUAH(LLH) 9:49 9:50 1 86.6
HOWRAH JN(HWH) 10:04 Ends 0 91.3