Back ARAMBAGH - HOWRAH Local

ARAMBAGH P C SEN(AMBG) HOWRAH JN(HWH) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
ARAMBAGH P C SEN(AMBG) Starts 19:46 0 0.0
MAYAPUR(MAYP) 19:55 19:56 1 9.0
TAKIPUR HALT(TKPH) 20:04 20:05 1 15.0
TALPUR HALT(TLPH) 20:13 20:14 1 20.0
TARAKESWAR(TAK) 20:20 20:21 1 24.0
LOKNATH(LOK) 20:25 20:26 1 27.0
BAHIR KHANDA(BAHW) 20:30 20:31 1 31.0
KAIKALA(KKAE) 20:33 20:34 1 34.0
HARIPAL(HPL) 20:36 20:37 1 37.0
MALIYA(MLYA) 20:39 20:40 1 39.0
NALIKUL(NKL) 20:42 20:43 1 42.0
KAMARKUNDU(KQLS) 20:46 20:47 1 46.0
SINGUR(SIU) 20:49 20:50 1 48.0
NASIBPUR(NSF) 20:53 20:54 1 52.0
DIARA(DEA) 20:56 20:57 1 54.0
SEORAPHULI(SHE) 21:08 21:10 2 59.0
SERAMPORE(SRP) 21:17 21:18 1 62.0
RISHRA(RIS) 21:21 21:22 1 65.0
KONNAGAR(KOG) 21:25 21:26 1 68.0
HIND MOTOR(HMZ) 21:27 21:28 1 70.0
UTTARPARA(UPA) 21:30 21:31 1 72.0
BALLY(BLY) 21:32 21:33 1 73.0
BELUR(BEQ) 21:35 21:36 1 75.0
LILUAH(LLH) 21:39 21:40 1 77.0
HOWRAH JN(HWH) 21:53 Ends 0 82.0