Back ARAMBAGH - HOWRAH Local

ARAMBAGH P C SEN(AMBG) HOWRAH JN(HWH) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
ARAMBAGH P C SEN(AMBG) Starts 20:15 0 0.0
MAYAPUR(MAYP) 20:22 20:28 6 8.7
TAKIPUR HALT(TKPH) 20:37 20:38 1 15.1
TALPUR HALT(TLPH) 20:45 20:46 1 20.1
TARAKESWAR(TAK) 20:52 20:54 2 24.6
LOKNATH(LOK) 20:57 20:58 1 26.9
BAHIR KHANDA(BAHW) 21:02 21:03 1 31.3
KAIKALA(KKAE) 21:05 21:06 1 33.9
HARIPAL(HPL) 21:08 21:09 1 36.8
MALIYA(MLYA) 21:11 21:12 1 38.5
NALIKUL(NKL) 21:15 21:16 1 41.7
KAMARKUNDU(KQLS) 21:20 21:21 1 45.8
SINGUR(SIU) 21:24 21:25 1 48.5
NASIBPUR(NSF) 21:28 21:29 1 52.1
DIARA(DEA) 21:31 21:32 1 54.2
SEORAPHULI(SHE) 21:46 21:48 2 59.8
SERAMPORE(SRP) 21:54 21:55 1 62.3
RISHRA(RIS) 21:59 22:00 1 65.5
KONNAGAR(KOG) 22:02 22:03 1 68.4
HIND MOTOR(HMZ) 22:05 22:06 1 70.2
UTTARPARA(UPA) 22:08 22:09 1 72.0
BALLY(BLY) 22:10 22:11 1 73.4
BELUR(BEQ) 22:13 22:14 1 75.4
LILUAH(LLH) 22:16 22:17 1 77.1
HOWRAH JN(HWH) 22:35 Ends 0 81.7