Back ARAMBAGH - HOWRAH Local

ARAMBAGH P C SEN(AMBG) HOWRAH JN(HWH) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
ARAMBAGH P C SEN(AMBG) Starts 14:50 0 0.0
MAYAPUR(MAYP) 14:59 15:00 1 8.7
TAKIPUR HALT(TKPH) 15:08 15:09 1 15.1
TALPUR HALT(TLPH) 15:16 15:17 1 20.1
TARAKESWAR(TAK) 15:28 15:30 2 24.6
LOKNATH(LOK) 15:33 15:34 1 26.9
BAHIR KHANDA(BAHW) 15:38 15:39 1 31.3
KAIKALA(KKAE) 15:41 15:42 1 33.9
HARIPAL(HPL) 15:44 15:45 1 36.8
MALIYA(MLYA) 15:47 15:48 1 38.5
NALIKUL(NKL) 15:50 15:51 1 41.7
KAMARKUNDU(KQLS) 15:55 15:56 1 45.8
SINGUR(SIU) 15:59 16:00 1 48.5
NASIBPUR(NSF) 16:03 16:04 1 52.1
DIARA(DEA) 16:06 16:07 1 54.2
SEORAPHULI(SHE) 16:19 16:20 1 59.8
SERAMPORE(SRP) 16:25 16:26 1 62.3
RISHRA(RIS) 16:30 16:31 1 65.5
KONNAGAR(KOG) 16:33 16:34 1 68.4
HIND MOTOR(HMZ) 16:36 16:37 1 70.2
UTTARPARA(UPA) 16:39 16:40 1 72.0
BALLY(BLY) 16:41 16:42 1 73.4
BELUR(BEQ) 16:44 16:45 1 75.4
LILUAH(LLH) 16:47 16:48 1 77.1
HOWRAH JN(HWH) 17:02 Ends 0 81.7