Back ARAMBAGH - HOWRAH Local

ARAMBAGH P C SEN(AMBG) HOWRAH JN(HWH) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
ARAMBAGH P C SEN(AMBG) Starts 12:20 0 0.0
MAYAPUR(MAYP) 12:30 12:31 1 8.7
TAKIPUR HALT(TKPH) 12:40 12:41 1 15.1
TALPUR HALT(TLPH) 12:49 12:50 1 20.1
TARAKESWAR(TAK) 12:56 12:57 1 24.6
LOKNATH(LOK) 13:01 13:02 1 26.9
BAHIR KHANDA(BAHW) 13:07 13:08 1 31.3
KAIKALA(KKAE) 13:11 13:12 1 33.9
HARIPAL(HPL) 13:16 13:17 1 36.8
MALIYA(MLYA) 13:21 13:22 1 38.5
NALIKUL(NKL) 13:26 13:27 1 41.7
KAMARKUNDU(KQLS) 13:30 13:31 1 45.8
SINGUR(SIU) 13:34 13:35 1 48.5
NASIBPUR(NSF) 13:39 13:40 1 52.1
DIARA(DEA) 13:43 13:44 1 54.2
SEORAPHULI(SHE) 13:54 13:55 1 59.8
SERAMPORE(SRP) 14:00 14:01 1 62.3
RISHRA(RIS) 14:05 14:06 1 65.5
KONNAGAR(KOG) 14:08 14:09 1 68.4
HIND MOTOR(HMZ) 14:10 14:11 1 70.2
UTTARPARA(UPA) 14:13 14:14 1 72.0
BALLY(BLY) 14:15 14:16 1 73.4
BELUR(BEQ) 14:18 14:19 1 75.4
LILUAH(LLH) 14:21 14:22 1 77.1
HOWRAH JN(HWH) 14:40 Ends 0 81.7